Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megharagudnál rám ezért? Jól...

Megharagudnál rám ezért? Jól döntöttem? Lehet ebből később köztünk gond?

Figyelt kérdés

a páromtól kaptam egy meghívást Egyiptomba egy nyaralásra, de visszautasítottam, erre Ő egy picit lehangolódott. Tudni kell, hogy Ő a felső rétegbe tartozik és pedig hm.. úgy középrétegbeli vagyok. Ezt nem lehet észrevenni rajtam, mert tudok spórolni és csak a szükséges dolgokat veszem meg, ezért úgy tűnhet sokaknak, hogy én is gazdag vagyok. Most egy külföldi képzésre sikerült bejutnom, amiért elég sokat kell majd fizetnünk, és tudom, hogy a szüleimnek ez egy kisebb anyagi megterhelést jelent majd. Hogy spóroljak alig eszem valamit, nem veszek magamnak ruhákat, ha veszek is, az sem márkás és egyéb olyan dolgokat sem, amik nem szükségesek, mert nem akarok a szüleimen élősködni, pénzt is alig merek kérni tőlük valamire, mert tudom, hogy azt ők érdemlik meg és nem én. Munkalehetőségem sajnos nincs, amivel tudnám fedezni az utazást.Ezért is mondtam nemet az ajánlatra, bár tudom, hogy a párom kifizetné helyettem, de azt nem akarom, nem akarom Őt kihasználni és nem a pénzére utazom.Jól döntöttem és a párom helyében megharagudnátok rám?

köszi a válaszokat

19/L


2011. jún. 24. 21:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Azt, ami neki zsebpénz, nyugodtan elfogadhatod. Majd legközelebb te segítesz rajta, ha gondja van.
2011. jún. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki,hogy miért döntöttél így. Egy párkapcsolatban fontos az őszinteség.
2011. jún. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Én sem fogadtam volna el. Szerintem jól döntöttél. És szerintem a párod is megérti
2011. jún. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem üljetek le a párotokkal és mond el neki h mit gondolsz ugyanígy ahogy most leírtad:)Hát ha én nekem ezt mondanák én le lennék hangolódva...
2011. jún. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy én is visszautasítanám
2011. jún. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
91%
Én elfogadnám a meghívást. Veled szeretne menni, mert te vagy a párja.
2011. jún. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem meg lehet beszélni és nem érdemes vitázni ilyenért
2011. jún. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
47%
Igazad van én is visszautasitottam volna. Nem elég, hogy meghivott, kint csak kell lenni költõpénznek is,és te most spórolàsban vagy.
2011. jún. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
75%
Miota jartok?
2011. jún. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, tudja vagyis sejti, hogy miért döntöttem így, csak úgy picit lehangolódott a válaszomtól, de mindig megértő velem és nem vitázunk soha, főleg ilyen miatt nem.egyébként is lesz közös "nyaralásunk" egy közelibb városban, akkor majd megpróbálom Őt kárpótolni.és azt hiszem ha még egyszer felhozná, akkor sem fogadnám el, mert egyszerűen lesülne a képemről a bőr, nem vagyok az a típus.
2011. jún. 24. 21:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!