Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Virsli, párizsi, gépsonka,...

Virsli, párizsi, gépsonka, májkrém és társai. Mikor mit és MELYIK MÁRKÁT adtad a gyerekednek? Van olyan, amelyikben nincs szója, vagy már kikerülhetetlen?

Figyelt kérdés
A "szemetet nem adok a gyerekemnek" válaszokat nem kérem.
2013. febr. 14. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

èn olyan sonkát amiben van hús is, vagy is gépsonka szerüt, úgy kb 10 hós korátóla adtam, de májkrémet meg ilyenekt már csak jóval 1 éves kora felett.

most 2,5 éves 11,5 kilós gyerek így ehet ilyenekt is.

2013. febr. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Én a Sága füstölt pulykapárizsit szoktam venni magunknak is, meg a fiamnak is. Májkrémből a hagyományos konzervet veszem, azt az aranyszínűt. Mostanság a Gyulai kenőmájas a favorit. Sonka, az általában kapuvári, vagy a reálosak. Virsli ritkán van itthon, azt ha veszek, akkor olyat nézek, ami kinézetre guszta, és kb.1000 Ft/kg az ára. Nem érdekelnek a szója, szemét van benne dumák. Én ezeket szeretem és kész. A fiam boldogan megeszi, baja nincs tőle és ez a lényeg!
2013. febr. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Márkát írok: Tesco Value :D

Sokak szemében tudom, ez szemét kategória, de mi évek óta ezt esszük, nem változtattam a baba miatt. Egy éves kora után mindent eszik, amit mi, egyikünknek sincs semmi baja. Mondjuk nem eszünk napi szinten ilyet. Azt, hogy mi van ráírva, nem nézem, mivel rokonom dolgozott ilyen helyen, és mondta, sokszor más ami írva van, és más, amit beletesznek, mármint ezekből az olcsóbb dolgokból. Egyedül az allergén-dolgokat írják valósan.

2013. febr. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Isteni májkrémet vagy húskrémet tudsz otthon is készíteni, igazi májból, kevés fűszerrel, nálunk a felnőttek is imádják! :) Sokáig eláll :)


[link]

2013. febr. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Virslit az Intersparban vagy Auchanban veszem (80% hústartalom), valami mesefigura van rajta és kb. 2 cm-es falatkák vannak benne, de van, hogy magunknak is veszünk, akkor pultból kérünk általában juhbelest. Felvágottat: a Lidlben, sertéspárizsit, annak is magasabb a hústartalma, mint az átlag, vagy épp sonka, amit mi is eszünk, májkrémből változó, ami jön.
2013. febr. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam 10 és fél hónapos. Ma evett először pulykamellsonkát. 1990ft volt kilója akciósan. A többit még nem próbáltuk.
2013. febr. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!