Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan anyuka akinek...

Van itt olyan anyuka akinek Noelnak hívják a kisbabáját/kisfiát? Szoktátok becézni? Ha igen akkor hogyan? A Noncsi tényleg túl lányos?

Figyelt kérdés
2013. febr. 15. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen nagyon lányos..
2013. febr. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nővérem fia Noel és Nolinak becézik. A Noncsi tényleg lányos :))) Bár az én fiam meg Milán és őt meg Milcsiztük az is elég lányos szerintem...
2013. febr. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A Noncsi számomra a Noémi becézése, és szerintem nagyon lányos. Esetleg Noi vagy Noli? Bár szerintem ilyen rövid nevet felesleges becézni :)
2013. febr. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kisfiam Noel és a 20 hónapos húga Nononak hívja
2013. febr. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Barátnőm kisfia Noel. Az alábbiakat hallottam az anyukájától: Nonó (leggyakrabban) Nocsó, Nóci, Nocó, Noelszi :)
2013. febr. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
barátnőm Nonónak, vagy Nolkának becézi
2013. febr. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezek a legjobb becenevek: Noel, Noelke, Noelecske :)

Illetve Nolcsi.

2018. jan. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!