Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyucik, van olyan háztartási...

Anyucik, van olyan háztartási termék (mosószer, öblítő, tisztítószer stb), amit spórolásból próbáltatok ki ahelyett, amit egyébként használni szoktatok, és végül az olcsóbbnál maradtatok, mert ugyanúgy bevált?!

Figyelt kérdés

2013. jan. 31. 10:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Igen.

A Lidl-ben kapható Cien termékek nagyon bejöttek.

(Mondjuk a mosószer az egyetlen, amiben nem szeretnék váltani, de az az Auchanban rendszeresen akciós szokott lenni, mindig akkor veszem, max. illatot váltok belőle, van 2-3, ami megfelel)

2013. jan. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, van ilyen.

Öblítő helyett pl ecetet használok.

Vízkőoldó helyett is ecetet használok.

Olcsóbb mosószerünk is van amit ipari gépekben használnak.

Bevált az olcsóbb (dm-es) mosószappan is.

Felmosásra is tökéletes a noname padlótisztító.

Egy van amiből nem engedek, az a domestos zero.

2013. jan. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Sampon: Baba családi barackos

Mosószer: Tomi

Én a folyékony szappanból szoktam nagyon olcsókat venni a Pennyben, van az Euro Shop-ban, és kitűnő minőségűek, nem szárad ki a kezem tőlük.

Viszont amit többször próbáltam lecserélni az ára miatt, de nem találtam jó minőségűt, az a WC pucoló (Domestos) és a felmosó (Ajax).

2013. jan. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Akciós dolgok, lidlis mosószer, ecettel öblítés, felmosás, fürdőszoba tisztítása LOC-vel. Igen, kb. ennyit tisztítószert használok, meg a WC-tisztítót, azt mindig ami akciós, DM-es, lidlis.

Már régen nem veszem meg a nagy márkákat, csalódtam bennük, mióta igazán koszos dolgokat kell kimosni a gyerekek után, nem voltak jobbak, mint az olcsók...

2013. jan. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

3-as én is Ajaxot használtam a felmosáshoz egészen addig, míg rá nem bukkantam az Euros boltban a 350 Ft-ért kapható Well Done 1 literes (fehér) univerzális tisztítóra. Isteni illata van, utána az egész lakás felfrissül. Többen mondták már, amikor beléptek a házba, hogy babaillatot éreznek.....és valóban így van! Mindenkinek csak ajánlani tudom!

[link]

2013. jan. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Az első kép! utolsó voltam
2013. jan. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Mosószappanból főzök mosószert. Fehérítésre pedig nátrium-perkarbonátot használok időnként, bár nem gyakran fehérítek.

(Engem nem csak spórolási szándék vezérelt, hanem az is, hogy ezek az anyagok nem olyan károsak a környezetre, mint a „rendes” mosó- és fehérítőszerek.)

2013. jan. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Lidl-s Softino popsitörlő

Tesco színes fekete öblítő, hozzá kevés ecet

2013. jan. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Fürdőszobai tisztító Lidlis sárga olcsó és nagyon jó. Öblíteni ecettel mivel a legdrágább legjobbnak hirdetett öblítők SEM maradnak meg a ruháinkban nem tudom miért...

Fehérítőnél a domestosnál én se találtam jobbat, más hipók azok folynak mindenfelé az meg vhogy olyan zselésebb állagú, ott marad ahova akarom folyatni.

Popsitörlő eurós axxo jó nagy elég nedves olcsó és 70 dbos.

Folyékony szappan is teljesen jó az eurós.

2013. jan. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Bocs,de az ecet az miért jó öblítésre?
2013. jan. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!