Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol szoktátok eladni a gyerkőc...

Hol szoktátok eladni a gyerkőcökről a kinőtt ruhákat játékokat?

Figyelt kérdés
Kislányomról elég sok ruha van már amit kinőtt (járássegítő stb.)Most már a postaköltség is sok ha valaki úgy venne. Nálunk meg a börzén annyi árus van,hogy nem is éri meg kifizetni a helypénzt!
2013. jan. 28. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Én vaterán/teszveszen, és vásárolni is szívesen vásárolok ott.

Sosem azt nézem, hogy újonnan mennyibe került, mert a legritkább esetben hozza vissza az árát, hanem azt, hogy mennyi ideig használtam. Mivel mindenképpen megvettem volna, nekem megérte hogy megvolt (játék vagy ruha vagy bútor), és felteszem valamennyiért, akár 1 Ft-ért.

Nem annyira drága a postaköltség egyébként. Ruhákból javaslom, hogy válogass össze csomagokat, és legyél nagyon(!) kritikus. Nem a bolyhosat, láthatóan használtat keresik, hanem az újszerű, még hordható cuccokat olcsón. Így lehet, hogy igazán csak 300-400 Ft hasznod lesz rajta a vaterás/teszveszes jutalékot leszámítva. Ez mondjuk ha a ruhákat vesszük.

Játékból is olyat érdemes feltenni, ami teljes, nem hibás, nem törött, nem hiányos. Vacakot a legritkább esetben vesznek.

Én így látom mint vevő és eladó.

2013. jan. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszodat! Már próbálkoztam a tesz-vesszel de nem igazán jött be pedig szépek a ruhák meg a játékok se töröttek majd akkor megpróbálom csomagban felrakni a ruhákat.
2013. jan. 28. 16:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Én inkább elajándékozom, jótékonykodom, stb., mert a vatera és társai csak szenvedés.Vagy nagyon áron alul megy el minden, amiért már sajnálom "valakinek" odaadni
2013. jan. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!