Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bölcsődébe meddig járhat egy...

Bölcsődébe meddig járhat egy gyerek?

Figyelt kérdés
Ha betölti a 3. évet egyből kirakják? Ha igen, akkor mit tudok csinálni, ha az oviba viszont nem vették fel?
2013. febr. 16. 06:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
Betöltött három eves korig. Kirakják, igen. Ha nem vettek fel oviba, akkor maganovi, bebiszitter, nagyszülők.....
2013. febr. 16. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy addig, amíg nem megy oviba. Az én Lányom évvesztes és a bölcsis igazgatónéni javasolta, hogy inkább maradjon 1 évvel többet a bölcsiben, minthogy 4 évig járjon az oviba. Így csak 2014. szeptemberében megy majd oviba, akkor már majdnem 4 éves lesz!
2013. febr. 16. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%
Miután az óvoda az iskola érettségit megelőző 1 évben kotelezo, ezzel az elgondolással kedves második, az 5 eves is bolcsis lenne.....
2013. febr. 16. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
nálunk is úgy van, hogy van egy ikerpár a cspoprtban, akik most márciusban betöltik a 3 évet. de nem teszik ki őket, hanem majd szeptembertől mennek oviba, addig maradnak a bölcsibe..:-)
2013. febr. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem teszik ki, ha betölti a 3 évet. A lányom februári, jövőre lesz 3, de csak jövő szeptemberben megy oviba. Év közben nálunk nem is veszik át.
2013. febr. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sem teszik ki. A kisfiam januári és csak szeptemberben kezdte az ovit, közel 4 évesen.
2013. febr. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem teszik ki, mert nem minden ovi vesz fel évközben gyereket. Nálunk is van gyerek, aki októberben volt 3, és majd szeptemberben megy át az oviba, mert oviba meg elsősorban azokat veszik fel, akik aug. 31-ig betöltötték a 3-at.
2013. febr. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az nem maradhat, aki adott szeptemberben betöltötte a 4. életévét.
2013. febr. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Jó lenne, ha maradhatna, mert a szobatisztasággal nem tudom, hogy fogunk állni akkor. Meg ovis férőhely lesz-e egyből, ez is kérdéses.


Köszönöm a válaszaitokat.

2013. febr. 16. 12:23
 10/12 anonim ***** válasza:
nem nem rakják ki egyböl,májusi születésüek,is például járhatnak szeptemberig bölcsibe.de azt nem tudom mitöl függ hogy maradhat e bölcsiben a gyerek 4 éves koráig. szubatisztaságal,probállkoz,nyáron,és probáld felvetettni oviba.
2013. febr. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!