Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Auchanban vásárolt vki mostans...

Auchanban vásárolt vki mostanság Johnson&Johnson baba fürdetőt, fehéret narancssárgát, ami az az akciós volt 599-ért?

Figyelt kérdés
Csak nekem tűnik úgy mintha fel lenne hígítva, tök folyós az egész. Nem értem hogy engedhet meg magának ilyet egy cég, akkor ha így teszi akcióssá hívja fel rá a figyelmet vagy vmi.
2013. febr. 17. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne vegyél Johnson's-t semmilyet. Állítólag tele van káros anyaggal is, kőolajszármazékkal. Én Neogranormon babaápolási termékeket használok, meg vagyok elégedve velük.
2013. febr. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is vettem korábban J&J termékeket- olajat és fürdetőt, de nagyon megbántam: kiütéses lett tőle a baba bőre, illetve 1-2 hét után irtózatos büdös lett a fürdető, pedig a dátum alapján még nem járt le a szavatossága.

Soha többet.


Neogran. is nagyon jó, én még Gabit szoktam venni, vagy mostanában Babát, nekünk ezek is beváltak.

2013. febr. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja nem tudom nekem pont a neogranormon az aminek nem tetszik az illata...na mindegy csak ez lett volna a kérdés hogy aki szokott olyat venni és esetleg vásárolt mostanság is a nevezett áruházban az is tapasztalt e vmit.
2013. febr. 17. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!