Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Esemény utáni tabletta beszedé...

Esemény utáni tabletta beszedése után, hány nappal kell megjönni a menszesznek?

Figyelt kérdés
sajnos szombaton kellett vennem, és még sehol nincs a menszesz. soha ilyet még nem csináltam, nem tudom, a beteg tájékoztatot megnézni mert német nyelvü, épp külföldön tartozkodom.

2013. febr. 19. 09:23
 1/4 anonim ***** válasza:
(Hát ha gyógyszert tudtál szerezni akkor azért valamennyit kell tudnod németül.) Én 2. szer is vettem be ilyen gyógyszer. Egyrészt ha bevetted tuti nem maradtál terhes mert akkora ló adag hormon van benne, hogy eszméletlen. Másrészt a következő 1 hétben kell megjönnie.
2013. febr. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1 vagyok: Előkerestem az én egyik bogyóm dobozát és abban azt írja a betegtájékoztató, hogy normális időben (esetleg kicsit előbb, kicsit később) fog a menstruáció megjönni. (Terhes a ciklusod 12-18 napján lehetsz,28 napos ciklus esetén, első napa vérzésed első napja, utolsó napa következő vérzésed első napja elött van) Ezt csak azért írom, hogy ha nem ebben az időben voltatok együtt akkor még inkább nem kell paráznod)
2013. febr. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, hogy irtál. igazábol csak kimaradt 1 szem fog.tabletta, és pont együtt voltunk a férjemmel, és annyira féltem a terhességtöl. már van 2 csemete, (tervezett volt mind 2) mind a kettö császáros volt, nem akarunk több gyermeket. szinte rettegek egy ujabb terhességtöl. szoval ez a történetem...

köszi még 1szer

2013. febr. 19. 11:52
 4/4 A kérdező kommentje:
akkor még szombatig van ideje megjönni, akkor addig nyugi van...
2013. febr. 19. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!