Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Julius végi augusztusi babákat...

Julius végi augusztusi babákat mibe viszitek haza?

Figyelt kérdés
2013. febr. 19. 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Rugdalózóban
2013. febr. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az okés gondolom rövid ujjuba de sapka ilyenkor nem kell neki?vagy nem tudom...bocsi elsö baba lesz:)
2013. febr. 19. 14:18
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem mindkét gyerek július végi (19 és 27) mindkétszer meleg volt, a fiamat egy rövidujjú bodyban, kantáros rövidnadrágban, zokniban sapkában vittem haza, egy textilpelussal volt betakarva.

A lányomat meg egy napozóban rövid ujjú bodyval, zoknival, kissapkával, szintén textilpelus takaróval. Bőven elég volt.

2013. febr. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi:)Én is gondolkozok egy vékony kis sapin bár ha nagyon meleg lesz...:)Nem tudom még van egy kis idö:)De már nagyon izgulok:)
2013. febr. 19. 14:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem árt az a sapi, én is ráadtam tavaly, pedig elég meleg volt június közepén.
2013. febr. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kánikula volt, egy szál bodyban vittem haza és textilpelussal védtem a naptól.
2013. febr. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is júli 31 Aug 1 re vagyok kiirva és szerintem is rövidujjú body kis zokni a sapit kitalálom még addig. Neked mi lesz fiú vagy lány tudod már? Hogy érzed magad?
2013. febr. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia!:)Én is augusztus 1 re vagyok kiirva:)Még nem tudom mi lesz:(De remélem nemsokára megmutatja magát:)Te tudod?Jol vagyok tegnap megjelent az eslö terhességi csikom:(Hol fogsz szülni?
2013. febr. 20. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!