Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan értessem meg a férjemme...

Hogyan értessem meg a férjemmel, hogy nem most van itt az ideje az útkeresésének (3 gyerekünk van)?

Figyelt kérdés

Nagyon nehéz anyagi helyzetbe kerültünk, férjemnek nincs munkája, és tanfolyamot akar végezni inkább, mint keressen egy jól fizető állást.

Becsülöm a terveit, de ezt 20 évesen kellett volna megtenni, nem 3 gyerekkel, mert tanfolyam mellett nem lehet dolgozni és 50 ezer ft nagyon kevés amit adnak.


2013. febr. 19. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:

én férjem is most végzett el egy tanfolyamot mert csődbe ment a cége.

én támogattam, túlóráztam, hogy összeszedjem rá a pénzt, közben persze dolgozott, estin végezte el, kitűnőre vizsgázott, most kezd el dolgozni abban a szakmában :)

én örülök neki, hogy belevágott, így dupla annyit fog keresni, már munkát is talált :)


te férjed olyan tanfolyamot szeretne elvégezni amiért még pénzt is adnak? azért szerintem gondoljátok át, ha több a lehetősége ezzel a szakmával akkor bele kell vágni

2013. febr. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
milyen tanfolyamot végzett a férjed?
2013. febr. 19. 16:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Az a fő kérdés, hogy milyen tanfolyam. Látsz benne lehetőséget? Ő lát benne? Tudná hasznosítani? Ha van még annyi tartalékotok, és úgy gondoljátok,hogy van értelme, csinálja meg. Persze, nem lehet újra 18 éves, de jobb később, mint soha
2013. febr. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
(Meg azért csak lehet mellette dolgozni)
2013. febr. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én férjem cukrász, de ahol dolgozott, bezárták, mert kiöregedett a tulaj és nem akarta csak az alkalmazottakra bízni a cukrászdát, ami azóta is eladó. Így a férjem aktív álláskereső lett, és beiratkozott néhány igen drága, de annál hasznosabb tanfolyamra, továbbképzésre a szakmájával kapcsolatban. Ezek pár naptól több hónapig tartottak és ahogy már írtam, nagyon sokba kerültek. Viszont ezeknek köszönhetően kapott egy sokkal felkapottabb helyen állást, így most többet is keres jóval, mint eddig. Ahhoz, hogy ezt kivitelezni tudjuk, visszamentem részmunkaidőben dolgozni, pedig akkor voltak a gyerekeink 5 és 18 hónaposak. Szóval szerintem, ha csak nem valami légből kapott terv, hanem segíti abban, hogy jobb állása, vagy egyáltalán állása legyen, akkor támogasd.
2013. febr. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem írni, hogy a férjem is dolgozott, de csak konyhai kisegítőként és csak pár napot, mert csak oda vették fel egy ismerős segítségével. Az kb. zsebpénznek volt elég, még a tanfolyamokra se, de több volt a semminél! Utolsó voltam.
2013. febr. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!