Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek 35 éves koráig nem...

Akinek 35 éves koráig nem lett gyereke már nem is lesz? Milyen lesz így az életem csak kettesben a férjemmel hosszutávon?

Figyelt kérdés
2013. febr. 18. 22:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ha akarsz még lehet.Nem teljesen értelek.Anyagi problémák,vagy nem jön a baba?
2013. febr. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Mind2, de inkább a nem jön a baba. És irigykedem hogy másoknak vannak gyerekei nekünk meg nincsenek. Már odáig jutottunk vén fejjel hogy a plüssállatainkkal beszélgetünk mintha gyerekek lennének.

Az igazsághoz hozzátartozik hogy 22 évesen volt egy ab.m akkor anyagi okok miatt, azőta meg nem esem teherbe és sírok éjszakakon át.

2013. febr. 18. 22:16
 3/22 anonim ***** válasza:
Még lehet gyereketek, ha szeretnétek. Nagynénéméknek nem született gyereke, nem akartak. Nemrég beszéltünk erről, azt mondta nem bánta meg. Egyébként az övékénél kiegyensúlyozottabb, boldogabb házasságot nem ismerek. Az a tipikus rájuk nézek, érzem, hogy rendben vannak külön-külön, együtt is párocska. Szeretnék fele olyan boldog lenni én is a férjemmel ennyi együtt töltött év után is.
2013. febr. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Ha akarsz, még lehet. Egy ismerősöm nemrég szült majdnem negyven évesen szép, egészséges babát. Neki nemrég jött össze a komoly párkapcsolat is, ezért tolódott ki ilyen későre.
2013. febr. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Léptetek már az ügyben?

Meddőségi szakrendelés, petesejt beültetés, lombik?


Vagy akár örökbefogadás, szerintem ez is egy fantasztikus lehetőség ha máshogy nem lehet gyermeketek.

2013. febr. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
43%

Nekem volt vagy 5 abortuszom életem során. Mégis 37 évesen ikreket, majd 39 évesen a fiamat is megszültem Most 42 éves vagyok, és újra terhes.. Bár ez nem tervezett baba, becsúszott,de ha jönni akar akkor jöjjön..

Nem kell rágörcsölni és menni fog..

2013. febr. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Ismeres 40 éves anyukákat. De ha mégsem jön össze, az örökbefogadás is jó lehet. Gondold el, milyen szép dolog lenne, ha egy kis árva gyerek szülőket kapna általatok, lenne családja, akit szerethetne...
2013. febr. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
voltatok kivizsgáláson? Végső megoldásként az örökbefogadás is lehet, szerintem nagyon szép dolog
2013. febr. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
Ha rágörcsöltök, akkor fog összejönni. De volt példa, hogy örökbefogadás után jött is a saját baba.
2013. febr. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Még simán összejöhet. Mostohaanyám 37 évesen szülte az első gyermekét.
2013. febr. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!