Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy állítólag egyes romák direkt kárt tesznek a magzatukban, hogy a fogyatékos gyerekre nagyobb családi pótlékot kapjanak?

Figyelt kérdés
Ti elhiszitek ezt? Az enyedi/ vagy ecsedi/ polgármester állítja ezt.
2009. szept. 8. 18:42
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

20 hetesen kórházba kerültem. Ott a kismamik egy jó része roma volt, akik azért coltak ott, mert jóslók miatt azonnal beszaladtak, hogy onnan mehessenek szülni.

Állandóan lent voltak cigizni szinte kivétel nélkül.

Szinte ugyanazt mondta a szülésznő, mint a polgármester.

Nyomkodják, ütik a hasukat, cigiznek, isznak , gyógyszereznek.

nem elég, hogy mindenhol ott vannak a romák, mire a gyerekeink felnőnek bolond romák lesznek mindenhol.

Szép jövőkép :S

2009. szept. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

Az az igazság,h a rettenetes életkörülményeik,az egymás közötti házasodások miatt amúgy is nagyon rossz az egészségi állapotuk.Erre már nem nagyon kell rásegíteni.:(

Olvastam egy doktornő történetét,aki írta,h a kórházba ahol dolgozott,egyszer visszavittek egy gyereket akivel aznap ment haza az anyja-romák-,h a kórházban eltörték a gyerek karját,és ők most azonnal beperelik x millióra őket.A vizsgálatnál kiderült,ha gyerek kezén egyértelműen ott volt a nyoma ahogy megszorították-egyszerűen fogták,és eltörték a karját,mint egy botot.A hideg ráz még mindig ha eszembe jut.

Én ezekről már egy ideje olvastam,egymástól független helyeken.Először a gyógyszeres módszert,aztán a fejre húzott zacskót,most pedig a gumikalapácsot.

És bizony igaz,h a láncdohányzás és az ivás sem igen segíti az egészséges baba születését.Én is feküdtem egy hónapot kórházban,volt egy roma kismama szobatársam,aki veszélyeztetett terhes volt.Addig rohangált-február volt-óránként bagózni a nagyon szexi csipke hálóingében,amíg tüdőgyulladást kapott.Akkor hallgathattuk egyrészt sikítozását amikor injekciót kapott,másrészt a rokonok üvöltözését meg életveszélyes fenyegetését az orvosok és nővérek felé,mert szerintük hagyják meghalni,csak mert cigány.Hál istennek engem gyorsan eltettek egy másik szobába,nehogy elkapjak tőle valamit-veszélyeztetett ikerterhes voltam.

2009. szept. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
88%

Én meg azon csodálkozom, hogy ezt a kijelentést sokan megkérdőjelezték!

Bármit megtesznek 5 forintért, hát még az emelt családi pótlékért! Tudjátok azon mennyi kisfröccsöt adnak a kocsmában?!


Nem ide tartozik, de azért leírom a véleményemet. Sajnos egyre több ilyen lesz, mert most már csak 2 évig jár a gyes alanyi jogon. Jövő májustól már nem elég 3 évente kipottyantani egy nyomorék gyereket.

Ha én lennék politikus, az ilyenek nem kapnának semmit. Nem lenne alanyi jogon gyes meg csp. Semmi. 20 éven belül megszűnne a cigány bűnözés is, mert nem lennének ennyien.

2009. szept. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Úristen ezek nagyon durvák amiket írtatok, DE én is simán kinézem belőlük nem vagyok rasszista csak gyűlölöm az élösködő szar embereket, tőlem lehet fehér vagy cigány de sajnos utóbiról többet hallani. Ezt az ügyet fel kéne fújni nagyon nagyra hátha eljut a tisztelt házba és a törvényalkotók jobban megnéznék kinek adják a pénzt. Nemhiába találta ki az egyik faluban a polgármester hogy kártyára fogják kapni a segéjt és a munkanélkülit amit külön közértbe tudnak csak levásárolni, ha üzérkednek vele börtön!
2009. szept. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Bizony,sajnos van ilyen. Én utcán hallottam hogy azt beszélték,hogy ha lefekszenek az unokatesójukkal akkor biztos beteg lesz a gyerek.erre a másik azt mondta,hogy ott a testvéred is,az biztosabb....
2009. szept. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagyok benne, hogy tényleg van olyan is aki direkt kárt tesz magában ill. a magzatban. De a sok fogyatékost inkább a beltenyészetre fognám. Tudjátok, Nappal hugom, éjjel....
2009. szept. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

Ezek tényleg durva dolgok. De szerintetek be tudja ezt valaha bizonyítani az a polgármester? Vagy valaki? Szerintem el lesz tusolva a dolog és elfelejtkezünk róla.

Anyukámék szülészetén egyszer született egy 7 ujjú roma baba( 1 kezén volt 7 ujj). És én is bementem megnézni a csecsemőosztályra. (sokan csodájára jártak) Kérdeztem, hogy mit szóltak a szülők? Ők nem is leplezték, hogy mennyire örülnek, ugyanis ez az ő kulturájukban táltosnak számít és még cigányvajda is válhat belőle. Az már mellékes volt, hogy mellette még olyan fejlődési rendellenessége is volt, hogy nem maradt meg benne a kaja. Szóval, nem igen élte meg a vajdaságot!

2009. szept. 9. 09:13
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy ilyet tesznek sokmindent elmond róluk.

Pedig állítólag ők nagyon szeretik a gyerekeket és a családjukat. Cigány asszony mondta. Érdekes szeretet az ilyen.


Egyébként ez nem új, évek óta hallani róla, csak végre!!! kimondta valaki. Kár, hogy ezért meghurcolják majd.

Csakhát, amíg ezzel foglalkozunk, addig nem a politikusokat figyeljük ugyebár.

2009. szept. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

nem enyed, nem is ecsed, hanem edelény :)

10 km-re laktam 20 évig a kérdéses kisvárostól.

az a helyzet, hogy ez borsod megye, itt minden megtörénik.

már régóta (évek óta) megy arrafelé ez.

nem véletlenül jöttem el arról a környékről. borzasztó.

az a vicc, hogy ezek az egyének (most tök mindegy, hogy roma, vagy nem roma, szerintem mindenki vágja, hogy nem ezen van a hangsúly) megkapják az emelt családi pótlékot, és az első dolga bedobálni a nem-nyerő automatába... no comment...

2009. szept. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Hát érdekes volt el olvasni a véleményeket és a történeteket!

Apósom mesélte hogy be adják intézetbe a gyerekeket és a nagynéni ki veszi őket és ezért is több pénzt kapnak. És az sem egészséges hogy alig megjön a menszeszük és már házasodnak meg szülnek ilyen fiatalon!

2009. szept. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!