Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány gyermeket szeretnétek és...

Hány gyermeket szeretnétek és mennyi van/lesz ténylegesen? Fiúk-lányok?

Figyelt kérdés
2013. febr. 20. 11:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Kettőt szerettem volna,eddig 1 fiam van,de remélem összejön a kistesó is majd!(pajzsmirigy alulműködésem van)
2013. febr. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én kettőt szeretnék a párom pedig hármat.Eddig 1 kislányunk van. :)
2013. febr. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 zabmester ***** válasza:

Van valahol egy olyan vágyam, hogy legyen 4-5 gyerekem, de még ha az anyagiak engednék is, sajnos nem hiszem, hogy bírnék ennyivel.

Egyelőre egy van, 5 éves fiú. Biztos, hogy szeretnénk még, de majd később, most még a diplomámat meg szeretném kapni, szeretnék dolgozni utána is pár évet, utána jöhet a következő. Tulajdonképpen ráérek, 25 éves vagyok, szóval nem vagyok lekésve semmiről :) Én úgy vagyok vele amúgy, hogy még kettőt szeretnék, a párom viszont egyet még, mert hogy ne legyen páratlan számú gyerek. Majd meglátjuk.

2013. febr. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én egész életemben 2 kislányról álmodoztam, aztán megismertem a páromat és most már egy kisfiút is szeretnék mellé.:) Persze a nemeket nem befolyásolhatjuk, de mindenképpen szeretnék mindkét nemből legalább egyet. A párom 4-5 gyereket is bevállalna, de szerintem én háromnál mindenképpen megállnék. Viszont ez még a jövő zenéje, mert még az elsőt is csak tervezgetjük.:)
2013. febr. 21. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hármat szeretnék. Egy fiam van, második fiút várom. Mind a kétszer lányt szerettem volna, de mióta tudom, hogy a második is fiú, azóta szoktatom magam a gondolathoz, hogy meglehet a 3. is az lesz. :)
2013. febr. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!