Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ideges kismamák/babát tervezők...

Ideges kismamák/babát tervezők! Ti mit szedtek, ha idegesek vagytok?

Figyelt kérdés

Hajlamos vagyok idegeskedni, és babát akarunk. Ti ilyenkor szedtek valamiféle nyugtatót? Valami gyógynövényes tabit például?

Vagy sok helyütt olvastam, hogy a citromfű teát lehet inni várandósoknak is, szoptatás alatt is. Esetleg azt issza valaki? Ha igen, örülnék infóknak. Hány csészével naponta, hat-e?

Köszi!


2013. febr. 21. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem gyógyszert kell szedni, ha feszült vagy! Tanulj meg relaxálni! Rengeteg technika és hanganyag van, sportolj sokat, vezesd le a feszültséget! Az, hogy elnyomod, nem jobb, mint ha semmit sem teszel. Fel kell oldani magadban. Ajánlom az agykontroll hanganyagokat, minden este alvás előtt. Nekem sokat segített (szkeptikus voltam magam is :)).
2013. febr. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Agykontroll tanfolyamon jártam. Szoktam is relaxálni, baromi nehéz kontrollálni agyam. Külön életet él, esküszöm. És a gond, hogy ha az agyam bepörög, a szívem is bepörög. Azt pedig nyugtatókkal le tudom nyugtatni, de nem akarok gyógyszereket szedni. Akkor már inkább az ártalmatlan gyógytea. Most komolyan: a citromfű teából napi 1-2 bögre délután meg este biztos nem lehet olyan vészes!

A sportot meg lehet, most leszek kénytelen abba hagyni, mert a szívem talán romlott... Épp eléggé megvisel, hogy lehet, többet nem sportolhatok. Pedig imádom.

Szóval a kérdésre várnék választ. Köszönöm.

2013. febr. 21. 11:05
 3/4 anonim ***** válasza:
A citromfű tea az jó, nekem is azt ajánlotta az orvos, bár nem próbáltam ki. Vannak homeopátiás nyugtató félék, amiket terhesség alatt is lehet szedni, bár én még azt sem kockáztatnám meg.
2013. febr. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

magnézium


terhesen amúgy is kell általában szedni

2013. febr. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!