Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vaterás kismamák mi a vélemény...

Vaterás kismamák mi a véleményetek az ilyen vásárlóról?

Figyelt kérdés

3 terméket nyert meg 1ft-ért.

Annyiról indítottam tehát benne volt a pakliban,hogy annyiért is megy el,igazából semmi szükségünk nem volt rá,a helyet foglalják...

Megírtam,hogy 1130ft lesz a posta,és tudjátok mennyit utalt?

1129ft-ot...

Nem várom el,hogy akár egy ft-ot is rátegyen a vásárlására,de,hogy még a postát sem képes kifizetni az nonszensz...


2013. febr. 20. 15:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
9%
Na most ezt nem értem. Mért számít az az 1 forint?
2013. febr. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Az kemény... Jó arc... de én negatívat adnék neki, hogy azt a rohadt 4 ft-ot se volt képes elutalni, azaz az áru ellenértékét! Magyarul nem vette meg!
2013. febr. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Nyilván nem ezen a 4ft-on fog múlni,hogy tudok e vacsorát venni,de szerintem ez annyira pofátlanság,én nekem tuti nem lenne képem hozzá
2013. febr. 20. 15:29
 4/24 anonim ***** válasza:
26%
Ezen egy jót mosolyogtam. Az 1 ft miatt nem csinálnék ekkora hececárét.
2013. febr. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
26%
Mért lettem 0%-os????
2013. febr. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

De könyörgöm, miért ne? Egyébként meg nem 1 ft hanem 4 ft de mindegy.. pofátlanság... de lényegtelen, nem hacacáré, csak neked se adnak a boltban csak úgy valamit, akár csak 4 ft hiányzik belőle.. aztán mondhatod a tescoban, hogy jaj 4ft-ért ekkora hacacárét?

Nem ha megvette fizesse ki!

2013. febr. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Én senkit nem pontoztam:)Csak véleményeket várok.
2013. febr. 20. 15:31
 8/24 anonim ***** válasza:
83%
Hűű..Ezt vajon, hogy számolta ki?
2013. febr. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Úgy számoltam ki, hogy ha a postaköltség 1130 ft, akkor abból -1, és mivel 3 terméket nyert meg 1 ft ért, akkor 3x1 ft, ami összeadva nekem 4 ft.
2013. febr. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
49%

Semmi. Annyi gondom volt már az életemben hogy megtanultam hogy a piszlicsáré dolgokon nem pörgök és nem akadok ki:) Ez számomra az a kategória le leszek pontozva mint szegény 0%os előttem de nem érdekel, a kérdés az volt mi a véleményem az ilyen vásárlóról hát nem sok jó a véleményem, de hogy ezért kérdést kiírjak, annyit nem ér az egész.

Illetve hogy ezért negatívat adjak háááát az is húzós. Én ezért nem teszek fel 1 ft-ról semmit mert még én 1. vegyem fel a pénzt 2. csomagoljam be 3. rohangáljak a postára

Akkor ennyiből ha a helyett foglalja fogom beviszem a Vöröskereszthez vagy a Máltaihoz és otthagyom:) Ingyen:) Útba esik a munkahelyem felé pont:)

2013. febr. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!