Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Többször szült Anyukák,...

Többször szült Anyukák, nektek milyen a hasatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy 3 évesen és egy 7 honaposom. 38-as ruhákat hordok, szóval nem vagyok dagi, 57-58 kg vagyok és 170 cm, de... A hasam nagyon nem tetszik, nem csíkos, de nem olyan mint volt, tornazok ra, csak nem tudok sokszor, mert 2 gyerekkel itthon nehezen tudok időt szakítani rá minden nap. Már úgy bánt, hogy ilyen nagy...

Nektek milyen volt a hasatok gyerekek után? Tesztek érte hogy szebb legyen?


2013. febr. 22. 07:54
 1/3 anonim ***** válasza:
3 kicsim van a súlyomat én is visszanyertem és 2-3 naponta futok és vagy tornázok (tornavideo.hu) de a hasam BŐRE az csúnya maradt ezzel nem is nagyon tudok mit csinálni, csak a plasztika segítene.Kenegetem is ezzel azzal de hát az se sokat segít. Jobb mint volt de még mindig csúnya. Nagynak nem nagy a hasam szerencsére, én nem hasra hízós típus vagyok úgyhogy az nem gond.
2013. febr. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Minden szules utan nyult valamennyit a hasfalam es tadult az egyenes hasizmok kozotti res (rectus diastazis). A negyedik baba utan, most kb 10 cm a tavolsag a hasizomszallagok kozott. Ez azt jelenti, hogy ruhaban siman nezhetnek 5 honapos terhesnek. A hathetes kontrollra menet pl. volt aki felajanlotta, hogy atadja a helyet a metron :-) Ruha nelkul persze latszik, hogy nem vagyok terhes, mert log a rancos bor. A gyerekeim azt mondjak, oreg a hasam :-) Az orvos szerint hiaba fogyok meg vagy tornazok tobbet, a helyzet nem fog valtozni. Csak mutettel lehet korrigalni. Mivel a hasfali serv, - a szetvalas - mutheto tamogatasssal, de a bor korrekcioja - plasztika - nem es a ket mutet csak egyutt vegezheto el, ezert penz hianyaban egyenlore ez a lehetoseg kizarva. 350000 ftot mondtak kb 1,5 eve. (A hasplasztikat egyebkent tamogatja az OEP de csak ha 35 BMI-rol fogyott valaki. Nekem terhesen, babaval egyutt sem volt soha ilyen magas.) Egyebkent nem csak esztetikai a problema, mert megfelelo hasizom hianyaban a gerincem erosen tul van terhelve. Faj is.

A legkisebb gyermekem most lesz 3 eves. Azzal tudlak biztatni, hogy meg nem erte el a hasad a vegleges allapotat. Fog meg valtozni. Gondolj bele, 9 honap alatt nott meg.... En ugy tapasztalom, hogy 2-3 ev is kell, mire "visszaalakul". A torna biztosan segit ebben. Arra viszont ne szamits, hogy olyan lesz, mint regen, de nagyon hasonlo lehet :-) 2-3 ev alatt pedig hozza is szoksz a valtozashoz. :-)

2013. febr. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, hasznosak voltak.
2013. febr. 23. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!