Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Akik egy héten 3-nál...

Anyukák! Akik egy héten 3-nál többször vagy akár minden nap is szeretkeztek a párotokkal, Ti kezdeményeztek vagy a párotok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 31. 09:38
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
66%

Felváltva.

Én sem bírnám ki szex nélkül, férjem sem.

2011. aug. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 A kérdező kommentje:

De irigy vagyok!!!! :(

Nálunk sajnos a férjem nem igényli a szexet :((((

2011. aug. 31. 09:44
 3/61 anonim ***** válasza:
60%

Nem rosszalsból, de egy férfi vagy máshol keresi a szexet, vagy nagyon nyomós oka van hogy nem igényli.

Beszéljétek meg!

2011. aug. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok

Gondolom ez alkati kérdés.


Nálunk semmi nem változott az évek folyamán szerencsére a szülés ellenére sem.

Pedig férjem kemény fizikai munkát végez, de hullafáradtan is rá lehet venni bármire :)

2011. aug. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
100%
Az előzőnek teljesen igaza van! Nálunk ált. a férjem kezdeményezi! Mindennap képes lenne rá, még akkor is ha hulla fáradt!
2011. aug. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 A kérdező kommentje:

De az én férjem sosem igényelte igazán:(Nagyon jól elvan nélküle...

15 éve vagyunk együtt,mióta megvan a babánk még kevésbé jut eszébe...

2011. aug. 31. 09:50
 7/61 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem félhalott állapotban is szeretkezni akar minden nap. :-) Én vagyok az, akinek azért ennyire nincs igénye, így van, hogy kimarad egy-egy nap, de mentségemre legyen mondva, még mindkét gyerek ébred éjjel többször is (3 és 1 éves), a kicsi még szopizik, szóval néha inkább aludnék, de azért a párom elég gyakran "rábeszél" a dolgokra. :-)
2011. aug. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 A kérdező kommentje:

Akkor úgy látszik én nagyon beleválasztottam :(((

Mert én is igényelném szinte minden nap...de ha bepróbálkozok,sokszor elutasít.Így már nem is töröm magam.Szerintem nincs még egy ilyen pasi a földön :(

2011. aug. 31. 09:53
 9/61 anonim ***** válasza:
100%

Megint 1. vagyok.


De bizony van a férjedhez hasonló, gondolom nem is kevés.

Van aki ilyen, van aki aktívabb.


A férjem előtt volt egy 4 éves kapcsolatom, ott nagyon sokat vitáztunk azon, hogy "én mindig csak szexelni akarok", na ez a sok szex heti alkalom 3-4 volt..., ez is kevesebb lett volna, ha én nem erőltetem.

2011. aug. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
100%

Mikor kinek jut előbb eszébe! :)

Szerencsére mindketten elég jó étvágyúak vagyunk!

2011. aug. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!