Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babakocsit használtan? Megéri?...

Babakocsit használtan? Megéri? Nem jártátok meg vele?

Figyelt kérdés

Vaterán, teszvesz stb, vettetek már? Milyen volt.

Szeretnék venni használtan, mert fele annyi, de mi van, ha hibás stb.

Milyen tapasztalataitok vannak?

Ja sport kocsit vennék, már ül a gyermekem.


2013. febr. 23. 17:58
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Milyen kocsit vettél?
2013. márc. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Espiro magic 4-et még nem avattuk fel :), de ma hoztam el, de jó az első benyomás róla.
2013. márc. 3. 16:03
 23/26 A kérdező kommentje:
Teljesen jó, ki is próbáltuk, nem látom, hogy bármi hibája lenne, szóval érdemes bevállalni ezek szerint a babakocsi vásárlást is használtan. :)
2013. márc. 4. 14:05
 24/26 anonim ***** válasza:
Gratula a kocsihoz! Én is nézegettem annó, de másmilyet vettem helyette. Örülök, hogy jól jártál!
2013. márc. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Most láttam a kérdésed :)


Quinny zapp-ot vettünk,postával együtt 22. ezer Ft-ért. Abszolút meg vagyok elégedve vele, strapabíró, pedig,ha jól tudom, 3. tulajdonosai vagyunk.

De be is lehet fürödni a használt dolgokkal.

2013. márc. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
hú 3. tulajdonosai, az igen, jó mondjuk a quinny starpabíró kocsi. Az én espirom is jó még, szerencsére nem fürödtem be vele, még mindig jó, szokott néha nyikorogni, de nem tudom honnan jön, befujtam már wd40-el a kerekeket, de szerintem vagy nagyon béna vagyok, vagy nem a kerekektől jön. De amúgy szupi a kocsi.
2013. márc. 29. 10:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!