Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babakocsit használtan? Megéri?...

Babakocsit használtan? Megéri? Nem jártátok meg vele?

Figyelt kérdés

Vaterán, teszvesz stb, vettetek már? Milyen volt.

Szeretnék venni használtan, mert fele annyi, de mi van, ha hibás stb.

Milyen tapasztalataitok vannak?

Ja sport kocsit vennék, már ül a gyermekem.


2013. febr. 23. 17:58
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Én vettem egy graco-t, nagyon megszerettem. 6000ft volt és a kistesónál is ezt fogom használni, annyira bevált.


Ha hibás, akkor jelzed és megbeszélitek az eladóval. De amúgy keress olyat amit személyesen is át tudsz venni, és akkor kisebb a rizikó.

2013. febr. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
hihetetlen,hogy ezért le lettem pontozva...ez csak a válaszolók primitívségét mutatja
2013. febr. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
én mindenkinek zöld kezecskét adtam :)
2013. febr. 23. 19:43
 14/26 anonim ***** válasza:
vettem egy sport kocsit 4000ért expresszen, annyira bevált, hogy semmi pénzért nem válnék meg tőle, és nagyon jó állapotban is volt. most vateráztam 1000ért egy esernyőkocsit, amiről korrekten le volt írva, hogy koszos, van rajta 1 kis lyuk, ami nem feltűnő, le is volt fotózva, és meg nézem, de sehol se láttam a fotón lyukat. nagyon korrekt emberek is vannak a vaterán. én is adtam már el ott dolgokat, és mondhatni ráfizettem, mert 1 forintról inditottam mindent, de nyugodt volt a lelkiismeretem.
2013. febr. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Én 5000 Ft-ért vettem egy PC babakocsit vaterán. Annyi gondja van, hogy szakadozott a szivacs a tolókarján... Most ugyan ennyiért adom tovább, remek kis kocsi, de nekünk nehéz, sokat BKV-zunk, és most, hogy 3 hónapos a kisfiam, már le mertem cserélni egy könnyebbre.

Szóval szerintem megér egy próbát, de csak akkor, ha személyesen veszed át.

2013. febr. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Én inkább a jófogást és az apródot nézem. Ott a telefonszám, egyből tudok érdeklődni... (a vaterát és társait pont ezért nem szeretem, mert ott nincs ilyen lehetőség).

Elsősorban a megyében keresgélek, de babakocsiért pl. Miskolc mellől Debrecenbe mentünk. Peg Peregot vettünk, szerintem nagyon jól jártunk vele.

A lányomnak, mivel 1. gyerek volt, új babakocsit vettünk. Jól megjártuk, mert beleválasztottunk egy sz@r lengyel kocsiba. Újonnan 36.000 volt.

Most a második gyereknek kénytelenek voltunk ismét kocsit venni, mert nem tudjuk a lányomét használni. :(

De rájöttem, hogy inkább használtan egy jobb minőségű, normális kocsi, mint újonnan egy gagyi.

2013. febr. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Én éppen most vettem egy használt Peg Perego Plikot 23.000,- forintért lábzsákkal, esővédővel együtt. Szerencsém volt, mert pont helybelitől vettem, így a postaköltséget megspóroltam, nem tudtam nézni, mellesleg kiderült, hogy ismerem is az eladót, a kocsit pedig két éve vették. Megnéztem a Brendoban, újonnan 70.000,- forint körül van. De vettem már 100 db-os ruhacsomagot is, mindegyik darab szép volt, vettem kanapét, azt például egy másik megyéből, de szerencsére abban sem csalódtam. Mindig megnézem az értékeléseket, és igyekszem 100%-os eladótól vásárolni.
2013. febr. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
nem tudtam nézni = meg tudtam nézni
2013. febr. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Hát lehet akkor kockáztratok.

Én is sok mindent adtam már el, amiről tudom, hogy jól járt az illető, mert gyorsan el kellett adni, mert kellett a hely és így jó áron vettek meg sok mindent. JÓ persze látom a visszajelzéseket, de akkor inkább maradok, hogy nem messziről és személyes átvételben.

2013. febr. 24. 13:12
 20/26 A kérdező kommentje:

úgy néz ki lesz egy használt babakocsim :) vateráztam egyet, még nincs nálam 2 nap múlva hozzuk el.

a leírás, képek alapján szupi nagyon. jó sok kép volt róla a neten, az eladó is elég megbízható az értékelések szerint.

2013. márc. 1. 20:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!