Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Horvátországban hol érdemes...

Horvátországban hol érdemes 1,5 éves gyerekkel nyaralni, ahol homokos a part?

Figyelt kérdés
2013. febr. 24. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Zambratija, Malinska, Crikvenica (abszolút kedvenc!), Pag, de Nin is nagyon homokos.
2013. febr. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi Pag-szigetre megyünk majd nyáron, az akkor 15 hónapos lányunkkal. Ott vannak homokos strandok, már alig várom :))))
2013. febr. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi Rab szigeten voltunk, Lopar községben. Nagyon szuper volt, homokos part, sekély víz. Rengeteg kisgyerekes család volt!
2013. febr. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akár csak a 3mas. Nagyon jó tengerpart a gyerekeknek szerintem!
2013. febr. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Vodice, Hookah Beach. Ez a parton lévő Hookah bár saját partszakasza napozóágyakkal. Homokos, szuper! A bárban egész nap nagyszerű zene szól, isteni koktélok, késő délutántól bulik, amit persze nem kötelező abszolválni, lévén, hogy kisgyerekesek vagytok. A parton mindenféle üzletek, meg kajás van. A gyros-ostól a gyümölcsárusig. Egy hátránya van, hogy mindig rengetegen vannak a parton. De ennek ellenére szerintem nagyon jó hely. Ezt úgy mondom, hogy megjártam már néhány egzotikus országot, elit szállodákkal, de itt is nagyon jól éreztem magam. Remélem segítettem a válaszommal. Jó nyaralást (nekem sajnos ez idén kimarad).
2013. febr. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Zaton írd be a google keresőbe: Zaton

Zadar-tól kb. 8-10 km. Bejártam az egész Adriát,Porec-től Dubrovnikig.

Kis gyerekkel 1,5 éves, ha már mindenképpen tengerpart a kívánság, akkor, Zaton !

De mondjuk én ennyire pici gyerekkel Magyarországon keresném meg a csodálatos szép helyeket,mert vannak ám !

2013. márc. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát igen, persze hogy itthon is vannak szép helyek de azokat fel lehet keresni akár egy hétvégén is, mi is külföldre megyünk nyaralni a 2 éves kislányunkkal egy hétre, de emellett megyünk jobbra-balra kirándulni itthon is, csak az belefér egy napba is (ha nem túl messzire megyünk).
2013. márc. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!