Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol érdemes ismerkedni, ha...

Hol érdemes ismerkedni, ha családalapitás céljából keresek párt?

Figyelt kérdés
2009. nov. 10. 23:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
szia, én a lovebox.hu-n ismertem meg a férjemet, 2006-ban, most 11hónapos a kisfiunk. Sok sikert!
2009. nov. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
56%
Az Életben. Remélem azért nem a családalapítás, hanem a szerelem az első. Bár kinek mi jö be.
2009. nov. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is neten keresztül ismertem meg a páromat. Pár év barátság után 3 éve élünk együtt, kétéves a közös kincsünk.
2009. nov. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
sziasztok! minda kettonek elsodlegesnek kene legyen, de valahogy mintha nem menne egyutt. :-(
2009. nov. 10. 23:34
 5/18 anonim ***** válasza:
56%
Azt felejtsd el, hogy egyszerű lesz észrevennie, hogy ő is gyereket akar.
2009. nov. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem az ismerkedés helyszínétől függ! Társkeresőn is lehet/van sok-sok szélhámos vagy szoknyapecér, vagy csak komolytalan, és ugyanúgy discoban vagy koncerten is találkozhatsz komoly szándékú pasassal.


Mi a neten ismerkedtünk meg a férjemmel, nem társkeresőn.

2009. nov. 11. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

igen. sajnos nem is lehet ki szurni a "normalisan gondolkozokat"no meg nincs olyan hely se ahol torvenyszeruen csak ilyenek fordulnak elo..

nekem is volt internetes pasim es mukodott is volna de akkor meg nagyon fiatal voltam es durvan elbaltaztam :(

jo. nade hogyan tovabb?

2009. nov. 11. 08:11
 8/18 anonim ***** válasza:
Ha lenne erre bevált recept, nem lenne magányos nő. Sajnos vagy nem sajnos, de így van. Amúgy én is keresem a párom, már két éve, pedig nekem van gyerekem, csak hát sajnos nem a megfelelő embertől. Pedig akkor annak tűnt.
2009. nov. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

mi a randivonalon ismerkedtünk meg a férjemmel 2005-ben, azóta van egy 15 hónapos babánk.

legalább 5 olyan párt tudok az ismeretségi körömből, akik szintén így jöttek össze. mindenhol van már gyerek.

2009. nov. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
ez nagyszeru. Szinten mindenki interneten vagy tarskeresoben ismerkedett meg a parjaval. Az elo, szemtol-szemben ismerkedes akkor nem mukodik annyira mint kellene, hogy lehet ez ?:( :/ áá énis szeretnek mar valakitt :D
2009. nov. 11. 15:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!