Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen orvoshoz kell ilyen...

Milyen orvoshoz kell ilyen esetben fordulni?

Figyelt kérdés

Lassan 2 éves a kislányom és elég sokat híztam a terhesség alatt. Ez lassan, de biztosan lement. Igazából nem foglalkoztam azzal, hogy fogyókúrázzak vagy ne.

Jártam egy héten 2× edzőterembe, de nem vittem túlzásba a dolgokat.

Kevesebbet ettem, mint a terhesség alatt. Igazából visszaállt az a rendszer az életemben, ami gyermekvállalás előtt volt. (reggeli szinte semmi, ebédre meleg, uzsonnára gyümölcs, vacsora este 6 előtt kb. 2 szelet kenyér).


Sokan dicsértek mostanság, hogy milyen sokat fogytam. Igazából szinte hirtelen (3-4 hónap alatt). Én is csak azt vettem észre, hogy 2-4 hetente szinte új ruhatárat kell vennem, mert minden leesik rólam.


A hétvégén ráálltam anyóséknál a mérlegre és 97 kilót mutatott. Ami azért érdekes, mert M-s ruhákat hordok.

Itthon nincs mérleg, de tegnap az edzőteremben is 97 kilót mutatott a mérleg és ma anyukámhoz is átmentem és ott is.


Ettől függetlenül szinte egy gramm felesleg sincs rajtam. Ha még át is alakultam volna, akkor sem tudom, hogy hova ment ez a sok háj. Se a seggem nem lett nagyobb, se a lábam. Hasam egyáltalán nincs, karom is vékony.


Eléggé aggaszt ez a 97 kiló.. főleg így, hogy nem tudom merre lehet a 165 centimen.


2013. febr. 27. 11:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Minek neked orvos?
2013. febr. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
ha töltesz képet, öszintén és reálisan megmondjuk, azért az a 97 cm látszódik valahol....
2013. febr. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Mennyi voltál terhesség előtt? Mennyivel mentél szülni? 97 kiló biztos, hogy meglátszik 165 centihez. Én 85 vagyok, hatalmas seggem és hasam van.
2013. febr. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Tölts fel egy képet.
2013. febr. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Bocsi,de az izom nehezebb mint a zsír,a zsír lement helyette jött izom?
2013. febr. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
44%

Én 163 centihez vagyok 58 kiló, és még ez is látszik. Hájas a fenekem és a hasam meg az oldalam is.

Valahol lennie kell annak a kilónak, ennyi izom nem lehet rajtad.

2013. febr. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Az nem létezik, hogy nem látszódik rajtad! 162 cm vagyok és 60 kg még is van rajtam felesleg! Nem lehet, hogy fatorexiád van? De ha jól érzed így makad felesleged aggódni!
2013. febr. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem a mérleg rossz, 165 cm-hez 97 kg mindenképpen rengeteg, még ha úgy is néznél ki, mint egy testépitö férfi.
2013. febr. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
12:04-nek: a kérdező 2 db mérlegen is megmérte magát. Nem hiszem, hogy a mérleg rossz.
2013. febr. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
illetve 3-mon.
2013. febr. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!