Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szombathely szülészet Misa...

Szombathely szülészet Misa doktor vagy V. Kornél?

Figyelt kérdés
Melyik jobb szerintetek, s miért?
2013. febr. 27. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a Kornél! Nagyon jó orvos, emberséges. Barátságosan beszél, megnyugtató. Csak jót tudok róla mondani, és csak jót hallottam.


A Misáról annyit, hogy fejbevágta anyámat:D


Kétlányos 29hkm.

2013. febr. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
miért vágta fejbe?? :))
2013. febr. 27. 20:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Mert nagyon nehéz szülése volt, már több mint egy napja vajúdott. És az öcsém meg beakadt, mármint a válla. És nagyon nehezen bújt ki. Anyuhoz meg szülés után odament a Misa és elkezdte neki mondani, hogy "na látja mondtam én hogy nyomjon nagyobbakat" és közben ököllel ütögette a fejét (persze nem erősen).

Nekem ezt anyu így mesélte, én nem voltam ott:D Pedig maszek dokija volt anyunak, szóval pénzelte. Már nem is tudom, hány éve mesélte ezt el anyu, talán amikor az első lányomat vártam, de nagyon bennem maradt ez a dolog, nem tudom miért:)

Én mondjuk még nem találkoztam a Misával. De a Kornél az tényleg "nagy" a szakmában:)

2013. febr. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!