Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi legyen a gyerek neve?...

Mi legyen a gyerek neve? Ágota, Leila vagy Dina? Írjatok érveléseket is légy szí'! És azt is leírhatjátok, melyikhez milyen kinézetű, tulajdonságú gyereket képzeltek el. Kíváncsi vagyok! ;)

Figyelt kérdés

2013. febr. 28. 10:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Leila::)
2013. febr. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Mindenképp az Ágota! :) Komoly, elegáns, kedves név.

Leila nekem nem szép, öreges. Dina pedig egy szépike benyomást kelt bennem. Vicces, hogy valaki írta is, hogy van ilyen nevű ismerőse, még szépségversenyt is nyert...:)

Szóval Ágota.:)

2013. ápr. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
És mit szólnál az Imolához? Nagyon szép név, és igen ritka. Egy szőke, nagyon kedves, erős személyiségű, csinos lány jut róla eszembe. Nekem ez a favorite a Norinával együtt.
2013. ápr. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Ágota: okos, kissé konzervatív, méltóságteljes nőt képzelek el

Leila: Leia hercegnő jut eszembe róla, kakós csigákkal a fülén :) (amúgy a Leila jelentése: fekete hajú - fura, ha barna vagy szőka lesz a gyerek)

Dina: ezt inkább nem írom le, mi jut eszembe róla, biztos magadtól is kitalálod. Ronggyá csúfolnák a gyereket ezzel a névvel.

2013. aug. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
A Ninont inkább ne válaszd... nagyon mesterkélt, borzasztó fura. Szerintem megszavaztuk az Ágotát. Nagyon jó ötlet, kezdelek irigyelni érte. Bár én Ágnes vagyok, így nem lenne szerencsés egy Ágota nevű lány. De minden egyéb szempontból szuper.
2013. aug. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ágotára szavazok én is!
2013. aug. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Nekem a Dina tetszik.

Nagyon kedves barátnőm volt Edina névvel, őt becézték Dinának.


Az Ágota, Leila és Ninon nem tetszik egyáltalán.

2013. aug. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Leila :)

amúgy mi lett a baba neve?

2013. szept. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Leila legyen mindenféleképpen a gyerek neve. Ahhoz egy gyönyörű, sötét hajú, szép kislányt képzelek el, nagy barna szemekkel. Tökéletes választás. ;)
2013. dec. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett végül a neve?Nagyon érdekel!:)
2014. szept. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!