Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, ti hova jártok...

Anyukák, ti hova jártok fodrászhoz?

Figyelt kérdés
Babám egy éves múlt és már régen foglalkoztam magammal.Olyan más lett a hajam szülés után,szerintem még mindig hullik.Nektek melyik sampon vált be hajhullásra?És hova jártok fodrászhoz,szépítkezni,mert hisz most keresnék egy jót,aki karban tartaná a fejem?!
2013. febr. 28. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szerencsére nem volt ilyen gondom, már kicsit örülnék, ha kicsit kevesebb lenne a hajam. Én a Gellei szaloban járok egyébként, nagyon szeretem.
2013. febr. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondjuk nem írod, hogy hol laksz, de ha Budapest, akkor 13. kerületben ajánlanám a saját fodrászomat, de ő nem szalonban, hanem otthon dolgozik..persze kulturált környezet :)

De így az árak is több, mint barátiak, és nagyon szépen dolgozik, eddig egyetlen fodrász bánt ilyen jól a hajammal, csak kiköltözött Amerikába...és őt találtam végül helyette, sok más után

[link]

2013. febr. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sehova! :) Hát így leírva elég gáz de ez a z igazság!
2013. febr. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz a fodrászhoz járok, akihez 14 évesen mentem először. Ennek már 22 éve:-). Kislányomnak is ő vágta le tavaly a haját, idén is ő fogja.
2013. febr. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ebbe a Biohair szalonba járok, mert nem kell bejelentkezni, akkor megyek be, amikor épp ráérek :D A hajamat egy úgynevezett Farmasi samponnal mosom, amit a Douglasban lehet megvásárolni. Gyönyörű hajam van tőle és nem is drága.

[link]

2013. febr. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Biohair szalonok tényleg jók, sosem csalódtam bennük!
2013. márc. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 zabmester ***** válasza:
100%
Ha nagy ritkán elmegyek fodrászhoz, mostanában én is a Biohair-be megyek, egyrészt mert nem kell időpontot kérni, másrészt mert nagyon olcsón is ki lehet hozni, pl. van olyan is náluk, hogy az aznap megmosott hajat szárazon vágják, ez potom pénz :) De most el akarok menni majd a hónapban valami nagyobb hajigazgatásra, mert nagyon csúnyán elkezdett törni hátul, de mivel már régóta növesztem, nem akarom, hogy le kelljen vágni, hátha meg tudják menteni. Egyébként a frufrumat szoktam még ott vágatni, mert van külön frufruvágás párszáz forintért, néhány perc alatt :) Mondjuk ettől függetlenül elég ritkán megyek, őszintén szóval kicsit lusta is vagyok csak ezért elindulni, inkább megigazítom magamnak, évente 2-3 alkalommal nyúl csak hozzá fodrász.
2013. márc. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!