Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, ha nincs semmilyen...

Anyukák, ha nincs semmilyen segítségetek gyerekvigyázásban, akkor hova teszitek addig a gyereket, amíg beteg? Mindig táppénzre mentek?

Figyelt kérdés
2013. febr. 25. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Megfizetek valakit.

Pont tegnap volt nálunk 2 hölgy bemutatkozni, kb. 350-400 Ft-os órabérért vállalnák a gyerekfelügyeletet.


Erre nem gondoltál?

2013. febr. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
sajnos nagyon keveset keresek, tuti nem futná sitterre, főleg, ha egész napokat kellene kifizetnem egy héten keresztül.
2013. febr. 25. 15:22
 3/8 A kérdező kommentje:
ha 400 ft-tal számolok, napi 8 órát, az 5 napra 16 ezer ft. hát ennyit tuti nem tudok kifizetni.
2013. febr. 25. 15:23
 4/8 A kérdező kommentje:
nem beszélve arról, hogy elvárhatom egy idegentől, hogy orvostól orvosig cipelje a gyerekemet? mostani betegség alatt szinte minden nap voltunk vmilyen szakrendelésen.
2013. febr. 25. 15:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Táppénz,persze.Nekem csak az anyós érne rá(anyum még dolgozik)na őrá meg nem bízom a gyerekeimet,pláne ha betegek.Úgyhogy táppénz,amíg elnézik...Bébiszitter?jó vicc tényleg,ha annyi pénzem lenne...
2013. febr. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Táppėnz, felváltva a férjemmel.
2013. febr. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

nálunk is mindenki dolgozik, a nagyszülők még messze vannak a nyugdíjtól :(

így kénytelen vagyok táppénzre menni, bár már nagyon szégyellem a munkahelyemen.

2013. febr. 26. 10:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs senki, akkor táppénzre megyek én. Hála Istennek ritkán beteg.
2013. febr. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!