Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tavaszra milyen kabija van...

Tavaszra milyen kabija van gyermekednek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Vegyek polárral bélelt átmeneti kabátot meg széldzsekit is? Melyik a hasznosabb? Nektek milyen van? A télikabát már meleg lesz...)ja, 2 éveseim vannak)
2013. márc. 1. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Na, ez jó, tegnap voltunk a játszótéren a 2 éves lányommal, olyan szépen odasütött a nap, hogy a télikabát már melegnek bizonyult.

Szerintem mindenképp vegyél vékonyabbat, tavasszal változékony lesz az idő, könnyen megfázhatnak. Nekünk van egy átmeneti, és most turiztam egy olyan széldzsekit, aminek van egy vékony puha bélése, na az biztos hasznos lesz.

Szóval jó ha van legalább két variáció,meg a réteges öltözködés.

2013. márc. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Igen, én is most arra gondoltam, kell a 2.
2013. márc. 1. 13:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Van egy olyan decathlonos kabátja, aminek a bélése egy kicippzározható polárpulcsi tulajdonképpen, amúgy meg egy vékony hálós széldzseki a bélés nélkül. Nagyon szeretem, nem fújja át a szél, nem ázik át és 1 perc alatt kivehetem a bélést ha melegnek tűnik az idő.

Előző szezonban volt külön vékonyan bélelt kabátkája is, meg egy farmerdzsekije, szerintem nem árt, ha van kétféle vastagságú kabát, jobban lehet variálni vastagabb-vékonyabb pulcsikkal meg plusz rétegekkel időjárástól függően.

2013. márc. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!