Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kislányom 10 hónapos, még...

Kislányom 10 hónapos, még szoptatom többször és szeretnék már kávét inni? Szerintetek napi egy reggel nem lenne gond?

Figyelt kérdés

Kislányom 4hós koráig extra hasfájós volt és minden amit lehetett kerültem, csak a hasa ne fájjon...

és most újból arra gondoltam, hogy a reggeli tejeskávémat meginnám néha! egy kis pohárnyi nem sok tényleg! nem fog esetleg felpörögni tőle? vagy valakinek a babájának fájt tőle a hasa?


2013. márc. 4. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igyál egyet és meglátjátok.

Én ittam terhességeim alatt is és szoptatás alatt is mindig iszom 2 pohár tejeskávét, mert megérdemlem:)

2013. márc. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ja és SOHA nem voltak hasfájósak a gyerekek:)
2013. márc. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem napi egy kávé nyugodtan belefér, nem lesz tőle baja. De ha újra kávézol, és rá bármilyen hatással lenne, azt úgyis észrevennéd. Ha mondjuk már nem fáj a hasa, de onnantól kezdve meg újra fájna minden nap. Én fiamnál nem volt semmi probléma a napi egy kávétól (még csak nem is főzött volt). Az egyetlen, ami szemmel látható nyomott hagyott rajta pöttyök formájában, ha sós mogyorót ettem.
2013. márc. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

10 hónapos korában már nyilván eszik szépen mindenfélét, gyümölcsöt, zöldséget, húst.

Biztosan nem lesz baja a te reggeli kávédtól :-)

2013. márc. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én már újszülött korban is megkávéztam szopi után. Nem éreztem semmi bajt tőle, éberebb sem volt. 10 hónapos gyerek, gondolom nem csak szopik, hanem csak kiegészítésként szopizik, eszik rendesen. Én már régóta kávéztam volna a helyedben. Valószínűleg semmi baja nem lesz!
2013. márc. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!