Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik babakocsit választanáto...

Melyik babakocsit választanátok? Link csatolva.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


7 hónapos a babám, erre futja max, szerintetek? Köszönöm!


2013. márc. 4. 13:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az első. Nagyon sok különbség nincs de nekem elöl a tálca fontos.nekem 8 hónapos a lányom.
2013. márc. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A másodiknak is van tálcája.Én a másodikat választanám.
2013. márc. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nagyon hasonló a kettő,de a bordót választanám (inkább rózsaszín,de a neve bordo). Nagyobb a pakolórész alul,ezt ki is emelték a szövegben,én szeretem,mert babakocsival megyek bevásárolni. És azt írja, 36 hónapos koráig jó, a másiknál meg az hogy 15kg-ig.
2013. márc. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, szerinted nagy gond, ha pl. 10.5 kg a babakocsi? Nem kell emelgetnem, de nem tudom, hogy ha majd a kicsi járni fog akkor mennyire lesz nehéz irányítani a kocsit is mellette egykézzel.
2013. márc. 4. 14:09
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a többi választ is!
2013. márc. 4. 14:10
 6/13 anonim ***** válasza:
Egy kézzel én még egy könnyű babakocsit sem tudok irányítani :) De ezek 8 kilósak.. Ha belerakod a babát, meg még vásárolsz is, akkor 2 kiló ide vagy oda már nem számít.
2013. márc. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Mindenhol mást írnak ami a kg-ot illeti, itt 8.5, egy másik helyen 10.8 kg.
2013. márc. 4. 14:21
 8/13 A kérdező kommentje:
Kedves első, megkérdezhetem, hogy miért fontos a tálca? Csak, h tudjam, nem értek hozzá!:-)
2013. márc. 4. 14:23
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha nem kell emelgetned,akkor szerintem nem probléma. Pár lépcsőfoknál,vagy járdaszegélynél meg tudod billenteni a nehezebb kocsit is. De ezek még nem is olyan nehezek.
2013. márc. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne,megmarad rajta bármi is ? :D
2013. márc. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!