Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, kismamák! Ha valamiér...

Anyukák, kismamák! Ha valamiért idegesek vagytok, hogyan nyugtatjátok le magatokat? Van valami bevált módszer, tea, stb?

Figyelt kérdés
2013. márc. 7. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
igen... nekem a csoki kóla páros v esetleg valami péksüti helyrebillenti a nyugalmat :)
2013. márc. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 frászkarikaborsó ***** válasza:
lassan mélyen veszem a levegőt, legalább 4-ig számolok kilégzéskor és belégzéskor is. Ha eszembe jut ez a technika (jógán tanultam) akkor tök jól le tudok nyugodni csak általában sajnos nem jut eszembe :(
2013. márc. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem mindig csak a magneB6 segített! Szerintem még akkor is használhatod ha esetleg szoptatsz.
2013. márc. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Pont ezt a kérdést akartam feltenni most! Azzal a különbséggel, hogy én nem a picire vagyok ideges. Teljesen más okból valaki úgy felhúzott, hogy nem tudtam lehiggadni. Ettől persze a kicsi is nyűgösebb, nem volt úgy türelmem hozzá és nem bírtam elaltatni. Ördögi kör.

Végre elaludt, és míg olvasgattam a hasonló kérdések válaszait, megettem egy egész tábla csokit, és most kicsit jobban érzem magam.

Amúgy ki kéne mozdulni. Külön a picitől. Néha egy egy alkalom is sokat számít.

E nélkül megzakkan az ember.

Kell hogy az anyuka néha feltöltődjön, ettől sokkal türelmesebb leszel a gyerkőccel is.

2013. márc. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja, teljesen független az idegességem a gyerektől, semmi köze hozzá, nem miatta van. MagneB6-ot vettem, remélem használni fog. Köszönöm a válaszokat!
2013. márc. 14. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!