Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akiknek szétnyílva forrt...

Akiknek szétnyílva forrt össze a gátsebük egy része, mikorra gyógyult meg teljesen?

Figyelt kérdés
17 hete szültem és 2 cm-es részen szétnyílva forrt össze a seb. Ha gyorsabban ülök le, még mindig érzékeny, néha szúr. Félek együtt lenni a férjemmel, vagy ez már alaptalan, nem nyílhat még jobban szét?
2013. márc. 10. 22:40
 1/2 anonim ***** válasza:

17 het alatt mar biztos rendesen osszeforrt. Azt tudom, hogy nekem is soka forrt ossze, nem is forrt ossze rendesen. (mondjuk pozitivan hatott ram, mert szuk voltam egesz addig, akarmit csinaltunk, mindig fajt egy kicsit az elejen a szex, s azota nincs ilyen gondom. )

(Viszont azota, hogy szultem, minden mensim alatt feszul a gatam, faj, akkor a legborzasztobb, ha eros verzesem van. 2.5 eve szultem. 2 evembe telt, mire eljutottam odaig, hogy nem jon elo az aranyerem minden nap nagywecezesnel)

2013. márc. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ennyi idő alatt már be kellene gyógyulnia, legalábbis nekem begyógyult. Nekem is szétnyílt a sebem, kicsit el is fertőződött, de végül kb. 3 hónap alatt beforrt. Már nem emlékszem, mikor mertünk először szexelni, de az első 2-3 alkalommal nagyon fájt nekem az elején. Azóta már 2,5 éves a kisfiam, de még mindig vigyáznunk kell a gátamra, bizonyos pózok nem működnek úgy, mint annakelőtte.

Szerintem nem fog már szétnyílni a sebed, de legyetek óvatosak és használjatok sok síkosítót (hogy ne fájjon).

2013. márc. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!