Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik nem akarnak babát. Hogy...

Akik nem akarnak babát. Hogy lehet elviselni, hogy egyes közösségi oldalon nap mint nap egyik ismerősöd, a gyereke képeit osztogatja?

Figyelt kérdés
Egy idő után már idegesítő de nem igaz, hogy az illető ezt nem látja be.
2013. márc. 11. 13:48
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
89%
Miért nem tiltod?
2013. márc. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
89%
Tiltsd le az adott ismerőst és akkor nem látog miket oszt meg. Ennyi
2013. márc. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
89%
Tilsd le ha idegesít. És akkor nem jelennek meg a bejegyzései. Én még ilyet ugyan nem tiltottam, annyira nem zavar, de olyat már 3-at is letiltottam akik napi min.15 kutyának keresnek gazdát... :-/
2013. márc. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
95%

Tuti nem akarsz?

Ha nem akarsz, akkor miért idegesít egy kisgyerek képe?

Én se akarok kutyát, mégis van ismerősöm (több is), aki a kutyái képét osztogatja. Na és?

Nem értem a felháborodásodat.

2013. márc. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Az ismerőst?Mert akkor a felét kitörölhetném.Mielőtt nem volt gyereke a kutyáját tette fel rakásra,most a gyereket.Így alszik a Pistike úgy nevet a Pistike álmos Pistike.Napi 4-5 alkalommal durva
2013. márc. 11. 13:51
 6/33 A kérdező kommentje:

Az egész fú oldalon az Ő képét látom tele van vele az oldal.( ha épp valaki nem tölt fel semmit sem.)

Igen nem szeretnék gyereket de ez már nem a normális, hogy 3 hónapja napi szinten ezt teszi.Már senki sem fűz hozzá kommentet de nyomja dögivel.

2013. márc. 11. 13:53
 7/33 anonim ***** válasza:
94%

nem kötelező használni egyik közösségi oldalt sem...

az ismerősöd meg gondolom rém büszke Pistikére:)

2013. márc. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
95%

Én pl. nem akarok kutyát, de nem zavarnak a menhelyes képek, amik napi szintem ömlenek a facebookon.

Na, meg süteményeket sem szeretem, az egyik ismerősöm meg napi szintem 68 sütis képet tölt fel.

Sőt, sajnos nincs most pénzem támogatni a hajléktalanokat, beteg gyerekeket, állatokat, mégis minden nap látok, "gyere és segíts" felhívásokat.

Mégsem zavar egyik sem.

Mert attól még, hogy nem akarok gyereket, másnak még joga van megosztani a sajátjáról bármit és bármilyen mennyiségben.

Ha piszkosul nem tetszik, akkor le lehet lépni a facebookról, vagy szimplán le lehet tiltani az illetőt, akitől kikészülsz...

A másiknak, aki boldog és örömét találja a képek megosztásában, nem kell tudni arról, hogy te nem akarsz babát, és idegesít a dolog. Esetleg számolj be neki erről, ha nagyon akarod, mert néma gyereknek anyja sem érti a szavát. Mondjuk ettől még nem kell foglalkoznia majd a frusztrációddal, ettől ő még megteheti, hogy megoszt, ha már a facebooknak ez az egyik tulajdonsága, hisze erre való...

2013. márc. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
81%

akkor még megérteném ha idegesít a sok gyermekét megosztogat ismerős,ha akarnál gyereket de nem jön össze..! de így??


vagy: ne használj közösségi oldalt

vagy: ne foglalkozz velük..-nem muszáj azt nézegetned egész nap

2013. márc. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Na igen a menhelyes kutyák is kemények.

Van egy pár anyuka ismerősöm de egy sem csinálja ezt.

A megosztásait kellene tiltani valahogy állítólag lehet.

2013. márc. 11. 13:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!