Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hallottatok a Borviz nevrol?...

Hallottatok a Borviz nevrol? Mit gondoltok rola?

Figyelt kérdés
Szerintem kergultseg ezt a nevet adni egy fiunak...nekem van egy olyen ismerosom, es kezdetben azt hittem talan vmi becenev...
2009. szept. 14. 13:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hallottam még,de elég fura.Bor+viz=fröccs.Tuti,hogy nem adnám a gyerekemnek.
2009. szept. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%

Még sosem hallottam.De biztosan nem adnám a gyerekemnek.

Szegénygyerköc akit így hívnak.A szülö nem volt 100as mikor ezt kitalálta.

2009. szept. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy egyes szülők hogy adhatnak ilyen nevet a gyereküknek. Kb olyan, mint a Radiátor vagy a Dömper.
2009. szept. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Nekem sem tetszik, de sose fogom megérteni, hogy minek kell ilyen kérdést kiírni. Másnak ettőm ég tetszhet, nem?
2009. szept. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Pontosan azert irtam, mert kivancsi voltam a velemenyekre.

En pedig azt nem tudom megerteni, ha valaki nem kepes normalisan, csak sertoen valaszolni, minek kell irjon...szerintem ez annyira ritka nev, hogy nagyon, azert kerdeztem ra, ismer-e valakit ezzel a nevvel...

ha nincs mas dolgod masnak nem kell beszolni...

2009. szept. 14. 13:56
 6/9 anonim ***** válasza:
Tényleg, ennek a névnek Fröccs a beceneve... Nem egy jó név... Nem tetszik.
2009. szept. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
50%
Nálunk Erdélyben,az ásványviznek mondják igy:BORVIZ :)
2009. szept. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem válaszoltam a kérdésedre, de te már eleve úgy tetted fel, hogy látszik, csak egy féle véleményt fogadsz el. Ennek így mi az értelme?
2009. szept. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

nem, csak leirtam, hogy nekem mi a velemenyem...attol fuggetlenul lehet masnak mas velemenye...nemertem miert vagy ilyen ellenseges...

egyebkent tudom, mi a borviz, en is itt lakom Erdelyben:)

2009. szept. 14. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!