Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez természetes? Elmúlik?

Ez természetes? Elmúlik?

Figyelt kérdés
11 hetesen volt abortuszom(pénteken) és mikor megnyomom a melleim jön belőle a "tej".
2009. szept. 14. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
22%

Az nem tudom, hogy normális-e, hogy jön a tej, de azt igen, hogy te nem vagy az!

Miért vetetted el szegény babát? Nem sajnáltad megölni?????

2009. szept. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vannak bizonyos esetek mikor nem tarthatja meg az ember, Ne várdd el azt tőlem hogy megmagyarázzam miért nem tartottam meg, de nem szabad egy embert elitélni azért mert sajnos ilyenhez kellet folyamodjon.
2009. szept. 14. 16:20
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

Első válaszolónak: Ne offolj! Bunkó vagy!


Kérdezőnek: Menj el sürgősen orvoshoz! Ilyen korán még nem szabadna lennie tejnek, a terhesség utolsó szakaszában szokott lenni csak tejszivárgás. Valami más lehet a háttérben.

2009. szept. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Megkergültek a hormonjaid, keresd fel a dokidat!!! Nem normális, ne várd meg míg magától elmúlik...

Ne vedd tolakodásnak, hogy ezt mondom, de lehet a tested akar lelkiismeretfurdalát okozni.(nekem mást produkált:()

2009. szept. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ír fel a doki valami gyógyszert, egy ismerősömnek is volt hasonló esete.
2009. szept. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!