Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éreztetek már olyat, hogy...

Éreztetek már olyat, hogy féltékenyek vagytok a babátokra? 3 hónapos, és ideges vagyok, ha más ölelgeti, ha más is el tudja látni? Ez természetes érzés, és idővel elmúlik? Mondjátok, hogy nem vagyok egyedül!

Figyelt kérdés
2010. nov. 17. 12:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem vagy egyedül,majd elmúlik.A kislányom 9 hónapos és most kezd bennem tudatosulni,hogy attól hogy más is szeretgeti,én vagyok az anyja és szüksége van rám
2010. nov. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Hajj-ajj....de meg mennyit ereztem ezt!!

Leginkabb ha olyan szemely babusgatta akit en nem kedvelek.

Ez foleg az elejen volt igy, mara kevesbe akarom kisajatitani.

Az elso par napban ugy ereztem, hogy O csak az enyem, mert en hanytam 9 honapig es szenvedtem tobb mint 42 orat a szuloszoban.

Idovel jobb lesz aztan ujra rosszabb amikor eljon az elso szerelem :)

Nehez dolog ez az anyasag, de csodalatos is:)

2010. nov. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

En nem erezetem ilyet.Nekem az volt fajo mikor elkezdett az apjahoz nagyon ragaszkodni,olyan szinten hogy akkor tolem visit es csapkod,mert apa az isten en ne nyuljak hozza.

megszoktam,elfogadtam,mostmar nem faj inkabb kihasznalom a helyzetet hogy addig tudok valamit csinalni,nem rajtam log.

9,5hos.

2010. nov. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Amikor eloszor a sogornomre hagytam egy fel napot, mert a ferjemmel elmentunk romantikazni, en vegig bogtem a kocsiba az utat, hogy az en kisfiamnak mar nincs szuksege ram...hozzatennem a fiam 18 honapos volt. (nincsenek nagyszulok csak a sogornom, szoval meg sosem vigyazott mas ra hosszu ideig)
2010. nov. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

2 éves a lányom, és még mindig ezt érzem. Utálom, ha a nagymama teszi tisztába, vagy a nagymamával megy sétálni, és még jól is érzi magát.

De vissza kell fogni magamat, nem lehetek féltékeny, hisz nemsokára megy oviba, közösségbe, nem leszek ott mindig neki. El kell engedni őt, és különben is a nagymama nem ellenség :)

Szóval megértelek, csak én már nagyon nagyon elnyomom ezeket az érzéseimet, nem láncolhatom magamhoz örökre.

Ha most ezt érzed, ha nem is múlik el a féltékenységed, megtanulod kezelni (mint ahogy én is).

2010. nov. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Kedves 3. valaszolo.


Azt elhiszem, hogy rosszul esett :( en tuti elsirtam volna magam.

Azert ugyes vagy, hogy kihasznalod az elonyet :)


2. valaszolo


ja es 9 hos a gyonyorusegem :)

2010. nov. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én nem voltam egyiknél sem féltékeny, ha máa fogalkozott vele (apja, 2 nagyanyja), akkor örültem, hogy volt egy kis időm.

Most 20 hónapos, ha átmeygünk anyósékhoz, tök jó, hogy leviszi a kicsit(nagy is szokott menni velük) a játszótérre, addig én feltett lábbal mondjuk újságot olvasok:-)))

2010. nov. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, megnyugtat a tudat, hogy nem vagyok egyedül az érzéssel! Egyébként igen, főleg azoknál zavar, akiket nem kedvelek, de hát ők is a rokonai...!
2010. nov. 17. 13:28
 9/14 anonim ***** válasza:

én is úgy vagyok, ahogy szegény 3. :(

nagyon apás a kisfiam, most 16 hónapos, talán már kevésbé, de volt olyan időszak, hogy ha itthon volt apa, meg sem foghattam, az ölembe se vehettem, mert sírt, és csak apa

de ha pl hárman sétálunk, még most is apa kezét fogja csak meg

amíg ketten vagyunk, imád szeret, de ha megjön apa, csak ő számít

én szinte lelkibeteg lettem emiatt, de már én is könnyebben viselem, ahogy a 3. írta, inkább próbálom kiélvezni a szabad perceket, meg hát úgyse tudok ellene mit tenni


kicsit off: vki írta hogy 42 órát volt a szülőszobán :( ez őrült sok, mi történt ha nem vagyok pofátlan?

2010. nov. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

OFF:En vagyok a 42 oras.

Egyszeru magyarazat :ANGLIA.

Itt nem adnak oxit es nem segitenek semmivel, meg gatmeccessel sem.

Miutan elfolyt a vizem azt mondtak a korhazban, hogy mehetek haza es haza is kellett mennem.Azt mondtak, hogy lehet, hogy meg tobb nap mire megszuletik.Addigra 16 oraja vajudtam.1.5 orat otthon voltam es mentem vissza, mert minden bajom volt.

De ez meg mindig egeszen jo szules volt :S Itt ismerkedtem meg egy anyukaval, akit a 3. babanal haza kuldtek, hogy meg nem szul, pedig szult szegenykem.Otthon jottek a tolofajasok es meg is szuletett otthon a baba.

Ujsagcikkekben meg lehet olvasni remtorteneteket is :(

2010. nov. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!