Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Baross...

Mi a véleményetek a Baross utcai Női Klinikán készült 4 D ultrahang vizsgálatról? Kedvesek, alaposak? És mennyi ideig tartott a vizsgálat?

Figyelt kérdés
2009. szept. 15. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi ott voltunk. Kedves volt a hölgy, megmutatta a manónkat. Csak negyed óra volt, megkaptuk DVD-n. Kaptunk még néhány képet is. Ha jól emlékszem 10000 körül volt, de nem vagyok benne biztos. A lényeg, hogy én drágának találtam, és rövid ideig tartott. Utána olvastam itt is , hogy máshol fél-háromnegyed órát vizsgálnak...

Ráadásul olyan nagyon alapos sem lehetett, mert a 28. héten voltunk, és semmit nem vett észre a köldökzsinór rendellenességéből. Szerencsére nem lett baj, csak picike lett a manónk.

Legközelebb én máshová megyek 4D-re, neked is ezt ajánlom:)

2009. szept. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia,

mi is voltunk ott 20 hetesen, mert szembe a főorvosbácsi nem volt hajlandó megkeresni, hogy van-e kukija a babának vagy nincs. Így mérgünkbe átugrottunk az általad kérdezett helyre. Kedvesek voltak, de nekem is drágának tűnt 20 perc 10 ezerért. Az viszont pozitív volt, hogy az ultrahangos hölgy szólt, ha később is bicskába fekszik a baba a pocimban, ha megszületett, tornáztatni kell majd.

2009. szept. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!