Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kilehet valahogy számítani...

Kilehet valahogy számítani hogy fiú vagy lány lesz a baba? Úgy hallottam hogy abból is kilehet hogy a lánynak jobb oldalán vagy bal oldalán fáj lennt. Ez igaz? Vagy ti hallotatok valamit erről?

Figyelt kérdés
2013. márc. 17. 15:20
 1/4 anonim válasza:
47%
A Jupiter állásából kikövetkeztethető.
2013. márc. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
42%
Ha egy nagyot rúg, fiú, ha sok kicsit, akkor Michael Jackson.
2013. márc. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a pocak formájából szokták 'megjósolni'

ha kiváncsi vagy a nemére, akkor a lelkiismeretes uh-os orvos addig nézegeti, míg nem lát biztosat

2013. márc. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én erre nem adok :) Én is szeretném nagyon tudni ki lakik bent, de erre tapasztalatból nem adok.

Elsőnél végig azt jósolták, hogy lánylesz, mert kerek a hasam, kívánom az édességet, folyton szexelni akartam,nem mutogatta magát az UH-n, eredmény: egy 3 éves fiam van most mrá :)

Most szintén nem mutogatja magát, szintén kerek a hasam, viszont a szextől undorodom, édességet kívánom. Nem tudni mi lesz, de mindent összevetve az érzéseket, a kínlódásokat teljesen ellentéte az elsőnek...

Ha a te felvetésedből indulok ki akkor fiam is és lányom is lesz, mert hol itt hol ott fáj :) Ja és csak egy baba van

Most

2013. márc. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!