Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon vékony lány vagyok!...

Nagyon vékony lány vagyok! Jobb napokon 47kg! Szerintetek mikor kezd el majd látszódni a terhesség? Most 4-5 hetes körül vagyok!

Figyelt kérdés

2013. márc. 3. 08:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Oh ez nagyon változó. ismerek olyan vékony lányt aki mint a ház akkora hasa volt, és ismerek olyat aki még 30-ik hét fölött is eltudta volna titkolni.


szerintem te már 15-ik hét utántól látni fogod a dudorodást. igazán mindenkinek 20-ik hét után kezd el nöni a hasa igazán.

2013. márc. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is vékony vagyok, és viszonylag későn kezdett el látszódni, 18-20 hetsen még csak jóllakottnak néztem ki. A végére sem lett nagy hasam, a szülés előtti napokban még csak 6 hónap körülinek gondoltak, akik nem tudták a terhességem korát. Csak a súlyból nem lehet tudni, mert egy hozzám hasonló mérettel rendelkező ismerősömnek végig sokkal nagyobb hasa volt, mint nekem.
2013. márc. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

Szia ,en 168cm vagyok es 42kilo voltam mikor terhes lettem...3.honaptol keztem hizni ,es a 6. honapba kezdett latszani a hasam ,onnantol csak nott nott...65kilossan mentem szulni.de mondanam h nagy hasam volt, csodalkoztak is h csak ekkorka...

a masodik babamnal mar 9hetessen akkora pocim volt mint az elsovel 6 honapossan ...:D akkor keztem a terhesseget 52kiloval.utolso honapba vagyok es hatalmas hasam van 62kilogramm vagyok.

amugy ket kislanyom lessz :)

2013. márc. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 47 kilósan estem teherbe.Pici hasam volt végig.

Mikor szülni mentem sem látszott többnek 6 hónaposnál.

Amugy olyan 20-22 hetesen kezdett el látszani,hogy alakul valami.De igazán terhes pocim,majd csak a vége felé volt.

Kislányom lett 3300 g és 50 cm.

2013. márc. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!n Én a 15. hét után kezdtem domborodni, de hanyatt fekve még akkor sem látszott.
2013. márc. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!