Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cigi lehet az oka annak hogy...

Cigi lehet az oka annak hogy a kisbabánk jobb oldali vesetágulattal született, lehet kifejezetten ez az oka, vagy csak simán közrejátszik benne?

Figyelt kérdés
Én a gyerek apja vagyok, hiába rágtam az asszony fejét hogy hagyja abba!

2013. márc. 3. 06:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A pontos választ nem tudom, viszont én nem dohányoztam és mégis vesetágulattal született gyermekünk. Fél éves korára kinőtte.
2013. márc. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Enyém is vesetágulattal született, nem dohányoztam.
2013. márc. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
kisfiamnak 1 veséje van nem dohányzok,de a férjem igen és szerintem van hozzá köze...csak jobb veséje van magzat kén 2 volt,de akkor a balba volt tágulat az elmúlt és a jobb vese felszívodott....na hogy ez mitől lehet senki nem tudja,de a klinikán azt mondták van ilyen és persze nem a cigitől...
2013. márc. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak is van, pedig nem cigiztem. A férjem dohányzik de sosem volt a közelemben olyankor. Nagyon sok babának van vesetágulat, főleg fiúknak, és elnövik általában. A fiunknak is már sokkal kisebb 15 hónaposan, mint születéskor. A dohányzásnak sokkal súlyosabb következményei lehetnek, de nektek legalább szerencsétek volt.
2013. márc. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Barátnőm kisfiának is van, egyikük sem dohányzott. Ne hibáztasd a feleséged!
2013. márc. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Az én Kisfiam is vesemedncetágulattal született! Soha nem volt a számban cigi és a családban sem dohányzik senki. Azt mondják, hogy a kisfiúk nagy részénél van. Semmi gond, csak többször kell vele ultrahangra menni és általában az első születésnapjukra kinövik. A Kisfiam 5 hónapos, szerencsére ő nem várta meg az 1 évet, már kinőtte!
2013. márc. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%
Nyilván a cigitől bármilyen problémája lehet, de biztosra nem fogják tudni, hogy attól van. Engem mindenesetre megenne a bűntudat, ha attól lett, ha nem.
2013. márc. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem. Rengeteg babának van. fiúknak állítólag gyakrabban. Sógornőméknél is, ők sosem dohányoztak.
2013. márc. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
72%

Ez elég gyakori dolog, nem hiszem, hogy konkrétan emiatt lenne.

Másfelől igenis szégyellje magát az a nő, aki legalább a terhesség és szoptatás idejére nem tud leszokni a dohányzásról! ( Tudom h nem mindenkinek könnyű, régen napi 1 doboz cigit szívtam, s bár sokan vannak, akik nem is kívánják, én kívántam, de azóta sem gyújtottam rá. Mert igenis meg kell hozni ezt az " áldozatot" egy babáért)

2013. márc. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
kérdező, te dohányzol?
2013. márc. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!