Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány évig voltatok együtt a...

Hány évig voltatok együtt a pároddal amikor terveztétek a babát?

Figyelt kérdés
Megvolt mindenetek?Hány évesek voltatok?
2013. márc. 18. 07:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
8 hónapja voltunk együtt :) Elég gyorsan eldöntöttük. Megvolt/ van mindenünk. Igazából 2 dolgot tartottunk/tartunk fontosnak. Hogy mindketten nagyon akartuk ezt a babát, a másik pedig hogy meg legyen hozzá mindenünk. Mivel minden adott volt így nem haboztunk , jött is elsőre a kis drága :) 28 hetes kismama
2013. márc. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
2,5 éve voltunk már akkor együtt, 28, 30 évesek voltunk, fél éve!
2013. márc. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
8 éve voltunk együtt, 1 éve voltunk házasok, addigra lett meg "minden" (munka, lakás), ezért is kezdett hiányozni a gyerek :) 30-31 évesek voltunk, amikor megszületett.
2013. márc. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
7 ev utan dontottuk el. En mar 2 evvel korabban vagytam ra, de megvartam amig a parom is igy erez, es o is elegedett a korulmenyekkel. Egy ev utan jott ossze. En most vagyok 29, parom 37.
2013. márc. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
4 éve voltunk együtt, amikor elkezdtünk gondolkodni, hogy jöhetne egy baba. Mindenünk megvan, a babának is meg lesz. Fontos volt, hogy először legyen munkánk és megteremtsük azt, amire mindkettőnknek szüksége van. Az első baba sajnos nem maradt meg. Így végül 5 évet várunk a babára. Mindkettő első próbálkozásra sikerült. Most vagyok a 30. hétben.
2013. márc. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
8 éve voltunk együtt, 1.házassági évfordulónkra megszületett a pici, de mi nagyon fiatalon jöttünk össze, 24évesen szültem.
2013. márc. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Viszonylag hamar eldöntöttük, fél év után. Ekkor már együtt éltünk. De próbálkozni csak akkor kezdtünk amikor az első évfordulónk megvolt. A második évfordulónkat már hármasban ünnepeltük, a negyediket meg már nényesben fogjuk :)
2013. márc. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

7. évben döntöttük el, hogy jöjjön, 8. évben meg is született, én 25 voltam, férjem 30. Azóta eltelt 4 év.

Relatív mindenünk volt. Lakás (nem a miénk) van, autónk nem volt, és most sincs. Munkahely volt, de engem terhesen kirúgtak. Félretett pénzünk nem volt, apránként gyűjtögettem a szülésre is. Kaptunk pár dolgot (kiságy, ruhák) meg anyósom sok mindent vett nekünk (matrac, lepedők, ágyneműk).

2013. márc. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
7 év után döntöttünk úgy,hogy legyen baba. Én szültem volna előbb is,de kivártam,hogy ő is akarja. 23 évesen szültem,párom 29. Munkánk van,kocsink van,egy kis spórolt pénz van,szeretet van,lakásunk nincs,albérletben lakunk,de nem tartom felelőtlenségnek,így szülni,szerintem stabilabb egy albérlet,mint egy hiteles lakás. És tervezünk még egy babát.
2013. márc. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
3,5 év múlva kezdtünk bele a projektbe, a 3. hónapban sikerült. saját, hitelmentes házunk volt. ennyi. nem voltunk és nem is vagyunk gazdagok,de mindennél nagyobb boldogsággal várjuk,hogy kibújjon! már csak másfél hete van! :)
2013. márc. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!