Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány évig voltatok együtt a...

Hány évig voltatok együtt a pároddal amikor terveztétek a babát?

Figyelt kérdés
Megvolt mindenetek?Hány évesek voltatok?
2013. márc. 18. 07:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Mi csak 6 hónapja,de először házat vettünk,összeházasodtunk,és utána jött a baba, azóta is együtt vagyunk és nemsokára szeretnénk mégegy babát!
2013. máj. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

A mi történetünk lényegében:

1,5 évesen eljegyzés.

3 évesen lagzi.

azt követően lakás berendezve, autó

5 évesen döntöttünk, hogy babát szeretnénk.

6,5 éve voltunk együtt,amikor megszületett.

7 hónapot vártunk a picire, addig kellett gyakorolni.

Most 7 hónapos a kisfiam.

2013. máj. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
7 éve voltunk együtt. Házunk és autónk is volt, hitellel terhelve. Nem terveztünk még babát, pontosan az adósságaink miatt. Kisfiunk úgy döntött mégis jönni akar. 26 és 32 évesek voltunk akkor, most a kistesón gondolkodunk.
2013. máj. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
4 és fél éve voltunk együtt mikor úgy döntöttünk, hogy jöjjön a baba. Ő már hamarabb akarta, de megvárta még én is úgy érzek.:) Rögtön jött a kis manónk.A következő hónapban már pozitívat teszteltem.Házunk nem volt, autónk igen :D.Tudom fura, de ez úgy jött össze, hogy édesanyám beteg volt és vele maradtam.Így összeköltöztünk.Mára már 1 éves a kislányunk.Most gyűjtögetünk és úgy néz ki, hogy sikerül házat vennünk.Én 24 vagyok párom 28.Imádjuk egymást meg a kis manónkat..:)
2013. máj. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
5 és fél év után kezdtünk próbálkozni 23 és 29 évesen albérletbe,saját autóval és egész jó havi bevétellel.
2013. máj. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
6 év után vágtunk bele. Akkor még albérletben voltunk, de a baba 4 hónapos korában sajátba tudtunk költözni. 24 évesek voltunk mindketten mikor megszületett a kisfiunk (első hónapban összejött).
2013. máj. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
3 hónapja voltunk együtt, és nem terveztünk semmit, így lett. :)
2013. máj. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
14 év :)!
2013. máj. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
7 éve voltunk együtt, előtte költöztünk kertes házba. Nem volt meg mindenünk, most sincs, csak ami fontos. Biztos munka, otthon, diploma, stb. Én 25 voltam, ő 26, amikor az elsővel teherbe estem. Nagy szerencsénk volt, elsőre sikerült.
2013. máj. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!