Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismamák Ti hogy töltöttétek...

Kismamák Ti hogy töltöttétek ki az OEP-től kapott családi pótlékra vonatkozó nyilatkozatot?

Figyelt kérdés

Ma megkaptam az OEP-től a családi pótlékra vonatkozó nyilatkozatot, az adóterhet nem viselő járandóságok figyelembevételéről. Jelenleg GYED-en vagyok, és 1 gyermek után kapom a családi pótlékot. Sajnos a nyilatkozat kitöltése nekem egyáltalán nem világos. Ti mit írtatok a 2.1.-e, és a 2.2.-es kipontozott helyekre?

Nem akarom elrontani, mert az adózásnál akkor a legmagasabb adósávba kerülök. Ráadásul valahol azt olvastam, hogy ha kaptunk szocpolt,. akkor annak az összegét is be kell írni a 2.2.-es helyre. Igaz ez?Segítsetek, köszi!


2009. szept. 16. 14:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!