Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jártatok már így háromkerekű...

Jártatok már így háromkerekű babakocsival? Vagy tapasztaltátok ti is ezt a fajta ingatagságot?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a Hauck Viper babakocsinkat, tavaly kapta a most két éves kisfiam és szuper nagy kerekei vannak, elmegy a nálunk lévő rossz járdákon is, viszont éreztem már többször, hogy ha kihajol a gyerek valamerre, akkor erősen ingataggá válik. Hiába fixálom le az első kerekét, akkor is elkezd dőlni arra, amerre a kicsi hajol. Már megtanultam így tolni, eddig nem volt gond. Csak a derekánál szoktam belekötni, mert amúgy ordít, ha teljesen lekötözöm, viszont ma az történt, hogy hazaérve felléptem a teraszra, hogy kinyissam az ajtót, a gyereket lent hagytam a babakocsiban és ekkor a gyerek kihajolt ismét, hogy valamit megnézzen a földön, a kocsi meg eldőlt vele együtt. Iszonyatosan megijedtem, mert már máskor is hagytam kint bolt előtt (ahonnan láttam vásárlás közben), szörnyű belegondolni, hogy mi lett volna, ha akkor dől el... jézusom... nem ütötte meg magát, csak meglepődött, mert éppen a homokozójára esett és a gyerek a földhöz sem ért, de én nagyon megijedtem, azóta is remegek, ha rágondolok... Az tuti, hogy ezek után hisztizhet akárhogy, biztosan belekötöm a vállánál is!
2013. márc. 19. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez sajna nem függ a kerékszámtól, 2 pontos öv viszonylag nagy gyerek kihajolgat- ettől egy 4 kerekű is felborulhat. ÉN fiam is ezt csinálja hajolgat kifelé (20 hónapos) épp ezért bekötöm felül is és sose hagyom úgy a babakocsiban hogy nem fogom a kocsit. Ezt most nem bezzegelésből írom hogy én bezzeg hú de tudom, csak jópárszor megbillent már úgy a kocsi (pedig 4 kerekű)
2013. márc. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem Hauck Roadsterem volt, szintén 3 kerekű. Én mindig bekötöttem teljesen az övet, könnyen beszélek, az én gyerekemnek nem volt vele gondja. Lehet, hogy ezért, de én nem tapasztaltam, hogy ingatag lett volna. Persze, ha oldal irányban próbáltam húzni (ami elég béna dolog volt részemről) akkor megbillent, de szerintem ez a 4 kerekű kocsikkal is előfordul.


Előbb utóbb megszokja, hogy rendesen be van kötve, addig adhatnál neki játékot, hátha lefoglalja. Így mindkettőtöknek könnyebb lesz.

2013. márc. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az már nem kérdés, hogy a jövőben mindennemű tiltakozása ellenére is be fogom kötözni! Játék eddig is volt nála mindig, csak amikor pocsolyák vannak, imádja nézni, hogy belemegyünk-e a kocsival, vagy sem, ezért hajolgat kifelé. De majd leszoktatom róla, mert egy újabb borulásnál nyilván nem lenne ekkora szerencsénk.
2013. márc. 19. 12:34
 4/6 anonim ***** válasza:
1 es vagyok igen az enyém is azt lesi ( a pocsolyákat) meg hogy rámegyek e falevélre és egyéb izgalmakra a kerékkel:) még így 5 ponton bekötve is erőlködik oldalra...:-/
2013. márc. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nekünk 4 kerekü van, de ilyen nem tudna elöfordulni vele. azért sem, mert a nagytesó oldalról bele kapaszkodva csüng sokszor rajta.

de 2x volt 3 kerekü babakocsink, és mindegyik ilyen volt. (ezek kölcsönbe voltak amikor anyukáméknál voltunk és anyóséknál)

azóta minden ember aki k´rdezi hogy 3 kerekü én nem ajánlom.


nekünk ilyen van ami nem döl fel.

[link]

2013. márc. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy 3 kerekű gracom van. Én is csak a dereknál kötöm be a lányomat, de még soha nem billent meg a kocsi. Akkor sem amikor gödrök között kell manővereznem vele és benézek egyet. Szóval én nem tapasztaltam vele semmi olyat amit írtál.
2013. márc. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!