Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki hogyan kezeli az ilyen...

Ki hogyan kezeli az ilyen fajta helyzeteket, konfliktusokat?

Figyelt kérdés
gondolok itt arra,pl:a gyerekek összevesznek,esetleg összeverekednek suliban,hol a tiéd kap hol a tiéd bánik el egy másikkal,nehéz igazságot tenni.Mentek és előveszitek másik gyereket vagy felkeresitek a szülőt ha agyerek azzal megy haza,hogy ez bántott vagy az?!és ha titeket szólitanak le(bunkó,elfogult,támadó modon),hogy a gyereketek bántott az övét hogy reagáltok rá?
2013. márc. 1. 08:39
 1/3 anonim ***** válasza:
70%

Ha bunkó én is az leszek ez egyszerű. Ha kulturált akkor én is. Előfordult már ilyen (mindkét gyerek hibás volt) a szülőt megállítottam iskola után ugy hogy a gyereke is vele volt.mgbeszèlük normális ember módjára ott a gyerekek előtt(bevontuk a gyerekeket is a beszélgetésbe)

Másik eset:kis putris megütötte a fiam, megállitottam az anyját suli után (itt is gyerekkel együtt), erre neki áll feljebb, na hát nekem se kellett több. Felvettem az ő stílusát és ami eszembe jutott mondtam neki. Érdekes mert ugy meglepődött hogy bocsánatot kért es azóta megtartja a 3 lépés távolságot.

2013. márc. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen,szerintem is ez a normális.ráadásul nem vagyunk ott,nem tudhatjuk hogy történt.én ugy godolom a legjobb kimaradni belőle,hisz összevesznek,5perc mulva alegjobb barátok,a szülők közt pedig ott marad a tüske.
2013. márc. 1. 09:06
 3/3 anonim ***** válasza:
75%
Nem minden esetben kell kimaradni. Én legalábbis igy gondolom.nem akarom hogy a fiam egyedül érezze magát, hogy nem számíthat ránk. Persze piti dolgok (pl:múltkor hozott egy intőt mert veszekedett az órán és nem figyelt, na erre mndtam neki hogy köszönd magadnak meg az állítólagos barátodnak mert én mondtam hogy ne foglalkozz vele/ez a putris kölök/) .néha magának kell rájöjjön kikkel nem érdemes foglalkozni.)Most megtanulta. De a verekedést nem tolerálom senkitől.
2013. márc. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!