Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A fokozatmentesen dönthető...

A fokozatmentesen dönthető háttámla azt takarja, hogy 2 fokozat van? Ülő, fekvő? Igaz?

Figyelt kérdés
Bocs,ha hülye kérdés!:)
2013. márc. 23. 09:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem igaz, nem azt jelenti.

Azt jelenti, hogy nincsenek fokozatok, amik megszabnák, hogy milyen mértékben lehet hátradönteni.

A mi kocsinkon egy vastag, erős zsinór szabályozta,nem előre beépített kallantyúk. Annyira húztam meg a zsinórt, vagy engedtem ki, amennyire akartam.

2013. márc. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A fokozatmentes azt jelenti, hogy nincsenek fokozatok, tehát bármilyen szögbe állítható.
2013. márc. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tök nem logikus, mert a mi kocsink egy quinny zapp xtra és fokozatmentesen dönthető. Na most ez nálunk azt takarja, hogy ha előre néz az ülés, akkor 3 fokozatba dönthető, ha szembe, akkor kettőbe ( A kettő pedig ülő, félülő, fekvő- tehát ez három nem is kettő, mint ahogy a leírásban van).


Summa summarum fene tudja mit jelent...:D

2013. márc. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. márc. 23. 11:00
 5/6 A kérdező kommentje:

[link]


Erről a kocsiról van szó egyébként!Nem ismeritek véletlen?Írtam nekik e-mailt is, de nem válaszolnak.Érdekelne a kerékmérete és stabilitása?

2013. márc. 23. 11:03
 6/6 anonim ***** válasza:

3-as

Akkor rossz a leírás. Mert a fokozatmentesség alapból nem jelentheti azt, hogy 2-3 fokozat van. Egymásnak mondd ellent a két kijelentés.

2013. márc. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!