Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Baba mama ágyrol vélemények,...

Baba mama ágyrol vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nézegetem a babaagyakat es egyre több helyen látom a felnőtt ágyhoz rögzíthető babaagyakat. Van valakinek ilyen? Szereti?
2013. márc. 24. 09:06
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
A saját szobájában a saját ágyában a legjobb...
2013. márc. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Éjszakára? Újszülött kortól kezdve?
2013. márc. 24. 09:56
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem is láttam ilyet, de ha előbb tudok róla megfontolnám, én az első időkben az együtt alvás híve vagyok, és ez biztosan praktikus megoldás lenne.
2013. márc. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

3-assal teljes mértékben egyet értek :)

Ilyet még konkrétan nem láttam, de a legtöbb babaágyat oda lehet tolni a szülői ágy mellé, és legalább az első évben az együtt alvást javasolnám. Az mindegy, hogy egy ágyban, ágyhoz tolt kiságyban, vagy csak egy szobában....

2013. márc. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
De külön szobát semmiképp.
2013. márc. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%

En a kulon szoba hive vagyok, bar ez nem volt kerdes...


Eg ysmerosomeknel van ilyen agy, de ott jovore isibe megy a gyerek, tehat lassan 6eves, es meg ottalszik, ejszaka kel meg mindig, es meg mindig cicizni akar, bem sikerul levalasztani majdnem 6 evesen.

Persze ez a masik veglet...


Szerintem a gyereknek meg kell szoknia az egyedulletet is. Ez nem azt jelenti, hogy elhanyagolom.

Amikor en gyerek voltam akkor 4 en aludtunk egy szobaban, amikor tesommal kulonkoltoztunk mar egeszen nagy volt, megis szorongasa volt pedig mi ketten egy szobaban maradtunk, mindig visszabujt hozzam. Szerintem ez ezert nem jo. Persze a babaagy a szuloi haloban dologgal semmi bajom...


Igazabol ezt mindenkinek sajat maganak kell eldonteni,de en azt mondom, hogy ezzel a kesobbbi dolgotokat nehezititek meg, de mindenkeppen jobb megoldas, mint az egy agyban alvas...

2013. márc. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A legtöbb anya akivel beszéltem az első fél évet mindenképp egy szobában javasolja. az egy ágyban alvástol félnék nehogy ráfeküdjek, összenyomjam, baja legyen. nemrég találtam erre a baba mama ágy megoldásra és ez igy szimpatikusnak tűnik, véletlenül sem gurulhatok rá :) itt egy video az agyról, érdemes megnézni!

http://www.youtube.com/watch?v=K7D2BMXeOWQ


ha valaki esetleg ilyet használ, megköszönném ha leírná a tapasztalatait:)

2013. márc. 24. 14:48
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

1-ső vagyok. Igen a lányom 6 hetes és az 1-ső perctől fogva a saját ágyában a saját szobájában alszik. Nemtudom miért lepőtél meg ezen :) Sztem. ez így "egészséges".

Ha nagyon nyűgös és kell a cici egész éjjel akkor magamhoz veszem, de ez 2x fordult elő.

2013. márc. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!