Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Véleméynekre lennék kíváncsi...

Véleméynekre lennék kíváncsi a Stokke x plory babakocsival kapcsolatban, a babáknak kényelmes a felméréseim alapján de vajon én mennyire néznék ki vele h. lyén?

Figyelt kérdés
155cm magas és vékony vagyok nem tudom hogy mekkorára állíthato a babakocsi magassága, egyáltalán meddig ér nekem? A baba mennyi idős koráig használható?
2013. márc. 24. 11:05
 1/10 anonim ***** válasza:
22%

Hú ne haragudj de szerintem iszonyú bután néz ki mikor alacsony vki tolja azt a kocsit olyan mintha a kisgyerek tolná a bevásárlókocsit.

Én magas vagyok végül nem vettünk ilyen babakocsit de barátnőm is gondolkozott rajtam ő 160 centi és belátta hogy nagyon furán fest mellette, így mást vett végül ő is.

2013. márc. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Gondolkozott RAJTA természetesen ezt akartam írni...:(
2013. márc. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22%

Próbáltam ezt a kocsit, de én is nagyon hülyén néztem ki vele a 160 cm-es magasságommal. A párom kezében nagyon jól állt, de ő 180 cm.

Szóval szerintem nem olyan törpéknek való ez a babakocsi, mint amilyenek mi vagyunk. :)

2013. márc. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

Nekünk Xplorynak van, de én 172 vagyok. Mikor a barátnőm tolja, aki 158 cm, akkor olyan mosolyogni valóan aranyos :) De azt azért nem mondanám, hogy bután néz ki.

Nézted már a Stokke Crusit? Szerintem az jobban áll azoknak, akik kicsit alacsonyabbak.

Másik kérdésedre válaszolva, az én babám 1 éves, és még bőven jó Neki. Láttam már kb 2-2,5 éves gyereket is Xploryban, szóval sokáig lehet használni.

2013. márc. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De jó ez a Stokke crusi,nem is láttam még :)
2013. márc. 24. 11:25
 6/10 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Igen, nekem is tetszik. Ha most kellene babakocsit venni, én inkább azt venném :)
2013. márc. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Csak azt nem értem hogy ha a véleményünket kérdezed akkor azon utána mi lepontozni való van, ha azt írjuk hogy deeeee vegyed csak azt akkor mi is hetveniksz százalékok lettünk volna??? Komolyan, döbbenetes ez az oldal...
2013. márc. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy a Kérdező pontoz le mindenkit!
2013. márc. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem mondtam hogy a kérdező pontoz le, de ha nem a kérdező akkor is fennáll a kérdésem hogy ugyan mi HASZontalan VOLT A VÁLASZUNKBAN amikor a vélemény volt a kérdés...áhh mindegy.
2013. márc. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én nem pontoutam le senkit,sőt fel pontoztam
2013. márc. 24. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!