Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nincsenek fenntartásaid a...

Nincsenek fenntartásaid a kötelező oltásokkal kapcsolatban mellékhatási okán?

Figyelt kérdés
2013. márc. 14. 16:35
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
nincsenek
2013. márc. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
de vannak.. például pont most mondta a dokink, hogy ajánlott beadatni valami plusz oltást, most nem tudom a nevét hirtelen, de 1970 forintba kerül. ez azért lenne jó, mert egy kötelező védőoltás okozHAT agyhártyagyulladást... nagyon ritka, de okozhat.. na most akkor mi van? beadják, de vegyem meg az ajánlottat is, mert lehet agyhártyagullyadása lesz a gyerekemnek. persze mástól véd, csak lehet egy kis agyhártyagyulladás, mint mellékhatás... pff, inkább le sem írom a véleményem.
2013. márc. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
nincsenek
2013. márc. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 Jégtánc ***** válasza:
59%
Nincsen.Ha mindenben csak a problémát keresném amit esetleg okozhat,akkor nem enne inna a gyermekem.Nem aludna semmiben stb stb stb.
2013. márc. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
39%
Nekem sincsenek fenntartásaim a kötelező védőoltásokkal szemben. Sőt! A nem kötelezőkkel szemben sincsenek. Oltattam rota, bárányhimlő, influenza, pneumococcus, meningococcus ellen, és a kullancs által terjesztett agyvelő gyulladás ellen is.
2013. márc. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
84%

Vannak, de ez van...

A kötelező oltás nem okoz agyhártyagyulladást szerintem, azért mondta a doki, hogy rátok tukmálja az ajánlottat. A dokink elmondta, hogy működik. A legtöbb gyerekorvosnak ki van adva, hogy minél több ajánlott oltásra rábeszéljék a szülőket, mindenáron. Persze, ettől még lehet ilyen mellékhatása, csak nem tudok róla.

Én beadattam a kötelezőket, mert mást nem tehettem, egy ajánlottat sem. Sajnos, Mo. egyike annak a kevés országnak, ahol a legtöbb kötelező oltás van. Túl sok! Ha megtehetném, hogy választhatok, akkor csak néhányat adatnék be, a legszükségesebbeket.

Ez az oltás téma nagyon érdekes és hosszú, ha az ember elkezd kutatni ebben a témákörben, most nem buta bulvár jellegű cikkekre gondolok, eleve magyarul alig van erről információ, akkor előbb utóbb rosszul lesz az egésztől.

2013. márc. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
68%
nincsenek, örülök, hogy vannak oltások
2013. márc. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyisnem vannak. De ez van. Itt élek, el kell fogadnom. Egyébként én angol, német és spanyol kutatásokat olvasgattam a témában. Egy nyugati országban sokkal kevesebb van, van ahol egyáltalán nincs kötelező oltás. Amerikában fél éves korig nem oltnak, csak később (addig véd a anyatej- mert ebből indulnak ki)Azt hiszem, hogy Németország az egyik, ahol pl nincs egy sem. Egy betegtájékoztató után kezdtem kutatni a témában. Mi magyarok le vagyunk maradva, rengeteg olyan betegség ellen oltanak, ami szinte nincs is a földön (vagy szegény országokban messze tőlünk előfordul, de még ott is ritka), a prevenar olyan ellen véd, ami (a WHO egy könyve szerint) ellen az anyatej is véd- pneumococcus. Szóval, de vannak. De mit csináljak?
2013. márc. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

A nem kötelezőkről szóló vitát is hamar rövidre zártam a dokival. Nem, és kész

(egy csomó csak megbetegít, vagy épp emmi nem ér. pl a rota csak pár alfaj ellen véd a több százból. mégis 3*tizenvalahányezer forint. és akárhány ismerősöm beadatta, mindnek a gyereke volt rotával kh- ban....

2013. márc. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
77%

de van.. nem is kevés... mivel van az ismerősi körben kötelező oltás mellékhatásaként lebénult kislány.. én be nem adatnám őket.

Mi biorezonanciára visszük előtt e picit, minden oltás előtt, hoyg megemleje a szervezet rezgészámát, s ellenálló legyen a mellékhatásokkal szemben.

2013. márc. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!