Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki volt szülőszoba látogatáso...

Aki volt szülőszoba látogatáson, elmesélné?

Figyelt kérdés
Meddig tartott, miket mondtak, kedvesek voltak, ha a párom nem akar jönni akkor lemarad vmiről?
2013. márc. 24. 11:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon sokáig tartott és mivel szülészet+csecsemőosztály, így iszonyat meleg volt.

Én már 36 hetes voltam mikor elmentem, alig bírtam állni, majdnem elájultam.

Amúgy kedvesek voltak, persze ezt kórháza/embere válogatja.

Nekem azért volt hasznos, mert láttam, hol fogok szülni, már nem volt félelmetes, ismeretlen mikor mentem.

2013. márc. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Engem a dokim vitt szülőszobát látogatni. Gyakorlatilag elmondott mindent, hogy mi fog történni attól a pillanattól kezdve, hogy átlépem a szülőszoba kapuját. Amit tudott megmutatott, ahol épp nem szültek benézhettem mindenhova, alternatív szülőszobát is tudott mutatni.


Ha a párod nem megy nem marad le semmiről szerintem, nálunk pl apuka be sem jöhetett. De semmi hátránya nem származott belőle mikor a fiúnk született, mindent elmondtak neki akkor, és volt szülésznőnk aki irányította apukát is. :))

2013. márc. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon hasznos volt és örültem, hogy a férjem is ott volt. Láttuk, hogy hova parkolhatunk, melyik emeletre kell mennünk, ott merre kell fordulni, mit kell csinálni, kinek kell szólni stb. Szóval amikor ott voltunk élesben akkor nem idegeskedtünk amiatt, hogy azt sem tudjuk merre van arccal előre. Ezen kívűl lehetett kérdezni az éppen ott lévő szülésznőtől is. Meg azért jó látni előre, hogy milyen a szülőszoba, megkérdezni mi mire való.
2013. márc. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!