Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20+4-napos kismama vagyok!...

20+4-napos kismama vagyok! Voltatok szülöszoba látogatáson? Mi történik ott? Véleményeket szeretnék!

Figyelt kérdés
2009. febr. 3. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia


En voltam.

A fogadott szulesznovel megbeszeltunk egy idopontot,es a parommal egyutt bementunk.

Megmutatott mindent a szuloszobaban,ahol En szultem ott volt minden szobahoz furdo,kad ahol lehetett vna vajudni,wc,labda.

Igazabol nem toltottunk ott par percnel tobbet,de jo volt latni,h milyen korulmenyek kozott fogok szulni.

2009. febr. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is voltam.Körbevezettek minket.Megmutattak mindent.Külön van szülőszoba az egyedül szülőknek és annak aki a párjával hozzátartozojával szül.Elmagyaráztak mindent a kezdettől a végéig,mi fog történni.Megmutatták hol teszik rendbe a kisbabát,hová viszik,mikor kapod vissza.Tehát mindent.A szülőszobabába való becsengetéstől a kimenetelig.Vigyél papucsot és pénzt.Kaptunk steril ruhát amit kikellett fizetni.Szerintem érdemes elmenni.
2009. febr. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én már nem először szültem, mégis elmentem, mert másik kórházba jártam (bár lehet, hogy akkor is elmentem volna, ha már ismerem a helyet). Az szülésznők vezetője fogadott minket, néhány mondatban bemutatta az osztályt, a szokásokat. Ez után mindenki feltehette az őt érdeklő kérdéseket, amikre a szülésznő válaszolt is. Utána megmutatták az előkészítő helységeket, szülőszobákat, műtőt, újszülött osztályt és a szobákat. Ha valaki kíváncsi volt vmire, szívesen válaszoltak. Szerintem, ha van rá lehetőséged, ne hagyd ki, mert amikor menni kell, nem egy teljesen idegen helyre fogsz menni. Ja! És az se hátrány, ha tudod, hogy mit kell bevinned magadnak és a babának.:) Jó babavárást, könnyű szülést!
2009. febr. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja! és ahol én voltam, ott nem kellett fizetni. Csak egy eldobható mamuszt adtak (ingyen).
2009. febr. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mit szoktatok kérdezni a látogatáson? Mik a legfontosabb dolgok?
2009. febr. 3. 15:04
 6/7 anonim ***** válasza:

Én épp tegnap este voltam, a doki hívott be este ,hogy nézzük meg a szülőszobát. Van benne minden, kád labad, szép új tiszta, de engem valahogy elborzasztott, nekem kár volt megnéznem, ha mégegyszer tehetném, inkább kihagynám. Valahogy bele gondoltam hogy majd eljön az idő, s fájni és fájni fog brrrrr:S

Az érzéstelenítésről kérdezhetsz, beöntést vagy kúpot adnak, mikor indulj be ha fájások vannak, mit vigyél a szülőszobára, milyen papírok kellenek .

Bár ezeket rendelésen is meglehet kérdezni a dokitól.

2009. febr. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mit vigyél a kórházba magadnak , vihetsz-e saját hálóinget, saját evőeszköz kell-e, milyen alternatív szülési lehetőségek vannak, ki mehet be veled és mi a feltétele, mik a szokások az osztályon, stb. Amikor az ember ott van, sok dolog eszébe jut.. most meg csak ennyi:)
2009. febr. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!